identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

RAYSA TOP LOGISTIC S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 38744628J2018000175031Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
173mii lei
▲ 5,0% vs. 2022
Profit net · 2023
569lei
▼ 99,4% vs. 2022
Salariați
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2023, RAYSA TOP LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 173.216 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,0%. Rezultatul net a fost un profit de 569 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,3% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38744628
Nr. Reg. Comerțului
J2018000175031 · EUID ROONRC.J2018000175031
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-01-25 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74
Cod poștal
21177
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2023)
173.216 lei
▲ 5,0%
Profit net
569 lei
▼ 99,4%
Datorii
33.367 lei
▲ 16,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 140.193 lei2022: 164.913 lei2023: 173.216 lei173 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 67.291 lei2022: 94.424 lei2023: 569 lei56920212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
+5,0%
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70,3%
Creștere medie anuală (2018–2023)
+5,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023173.216 lei569 lei33.367 lei34.176 lei809 lei
2022164.913 lei94.424 lei28.701 lei134.665 lei105.964 lei
2021140.193 lei67.291 lei18.244 lei59.668 lei41.424 lei
🔒 Încă 3 ani de istoric (2018–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

16 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BBHAIRSALON S.R.L.42600272în funcțiune
BIA-ILY-ŞTEF BEAUTY S.R.L.45611896în funcțiune
CARFIMAT TELMATERO S.R.L.43319292în funcțiune
CLODYHAIR SRL38212256în funcțiune
DIVERS TRADE SERVICES S.R.L.46414418în funcțiune
DON DOORS CONCEPT S.R.L.41908275în funcțiune
EPIX DEVELOPMENT SRL30831958în funcțiune
GREEN TECH DEVELOPMENT SRL26660159în funcțiune
LOVE POINT SRL36804073în funcțiune
MVN FLEET SOLUTIONS S.R.L.52139509în funcțiune
MVN LUCKY SOLUTION S.R.L.50976309în funcțiune
PAGANEL CMP GRUP S.R.L.43835030în funcțiune
SAG FLEET SOLUTIONS S.R.L.52105980în funcțiune
SAG LUCKY SOLUTIONS S.R.L.50977010în funcțiune
SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L.43030005radiată
SUPER MEGA FORAJ S.R.L.31675750în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Municipiul București

IT
IULY TRUCK SPEDITION S.R.L.
CUI 55452453 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RC
ROBYSTAR CONCEPT S.R.L.
CUI 55405362 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BE
BEST EUROLINE S.R.L.
CUI 55229517 · Sector 2 Mun. Bucureşti
L&
LMC & SIH TRANS S.R.L.
CUI 55222233 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ND
NRC DYNAMICS S.R.L.
CUI 55204415 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CL
COREXIS LOGISTICS S.R.L.
CUI 55094061 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAYSA TOP LOGISTIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →