identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

PAGANEL CMP GRUP S.R.L.

CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului
CUI 43835030J40/10952/2024Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
739mii lei
▲ 1.843,5% vs. 2022
Profit net · 2023
244mii lei
▲ 577,1% vs. 2022
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2022
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, PAGANEL CMP GRUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 738.540 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.843,5%. Rezultatul net a fost un profit de 243.799 lei. Datoriile totale au crescut cu 989,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43835030
Nr. Reg. Comerțului
J40/10952/2024 · EUID ROONRC.J40/10952/2024
Cod CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-02 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74
Cod poștal
21177
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
738.540 lei
▲ 1.843,5%
Profit net
243.799 lei
▲ 577,1%
Datorii
155.697 lei
▲ 989,6%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 144.950 lei2022: 38.000 lei2023: 738.540 lei739 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 107.360 lei2022: -51.103 lei2023: 243.799 lei244 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 22023: 3320212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
33,0%
Creștere CA an/an
+1.843,5%
CA / salariat
246.180 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023738.540 lei243.799 lei155.697 lei455.953 lei300.256 lei3
202238.000 lei-51.103 lei14.290 lei70.747 lei56.457 lei2
2021144.950 lei107.360 lei6.378 lei113.938 lei107.560 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

16 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BBHAIRSALON S.R.L.42600272radiată
BIA-ILY-ŞTEF BEAUTY S.R.L.45611896în funcțiune
CARFIMAT TELMATERO S.R.L.43319292radiată
CLODYHAIR SRL38212256radiată
DIVERS TRADE SERVICES S.R.L.46414418radiată
DON DOORS CONCEPT S.R.L.41908275radiată
EPIX DEVELOPMENT SRL30831958în funcțiune
GREEN TECH DEVELOPMENT SRL26660159radiată
LOVE POINT SRL36804073în funcțiune
MVN FLEET SOLUTIONS S.R.L.52139509în funcțiune
MVN LUCKY SOLUTION S.R.L.50976309în funcțiune
RAYSA TOP LOGISTIC S.R.L.38744628în funcțiune
SAG FLEET SOLUTIONS S.R.L.52105980în funcțiune
SAG LUCKY SOLUTIONS S.R.L.50977010în funcțiune
SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L.43030005radiată
SUPER MEGA FORAJ S.R.L.31675750radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pregătire a terenului · Municipiul București

WC
WINTER CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 54594050 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BULDOFORCE S.R.L.
CUI 54507267 · Sector 2 Mun. Bucureşti
WE
WRM ELITE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54041948 · Sector 2 Mun. Bucureşti
GP
GAD PROJECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52661013 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TC
TRS CONS CONCEPT S.R.L.
CUI 51605902 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BC
BULDOCAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51109160 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAGANEL CMP GRUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →