identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CARFIMAT TELMATERO S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 43319292J40/9120/2024Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
70mii lei
▲ 105,9% vs. 2022
Profit net · 2023
−109mii lei
▼ 31.586,1% vs. 2022
Salariați
3
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2023, CARFIMAT TELMATERO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 69.543 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 105,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 108.627 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.414,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (194.238 lei) depășesc activele totale (86.611 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-107.627 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-108.627 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43319292
Nr. Reg. Comerțului
J40/9120/2024 · EUID ROONRC.J40/9120/2024
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-11-12 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74
Cod poștal
21177
Contact declarat
8 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
69.543 lei
▲ 105,9%
Profit net
-108.627 lei
▼ 31.586,1%
Datorii
194.238 lei
▲ 1.414,9%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 75.346 lei2022: 33.771 lei2023: 69.543 lei70 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 442 lei2022: 345 lei2023: -108.627 lei−109 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-156,2%
Creștere CA an/an
+105,9%
CA / salariat
23.181 lei
Datorii / active
224%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+110,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202369.543 lei-108.627 lei194.238 lei86.611 lei-107.627 lei3
202233.771 lei345 lei12.822 lei13.823 lei1.001 lei
202175.346 lei442 lei17.207 lei17.863 lei656 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

16 firme afiliate · 8 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BBHAIRSALON S.R.L.42600272radiată
BIA-ILY-ŞTEF BEAUTY S.R.L.45611896în funcțiune
CLODYHAIR SRL38212256radiată
DIVERS TRADE SERVICES S.R.L.46414418radiată
DON DOORS CONCEPT S.R.L.41908275radiată
EPIX DEVELOPMENT SRL30831958în funcțiune
GREEN TECH DEVELOPMENT SRL26660159radiată
LOVE POINT SRL36804073în funcțiune
MVN FLEET SOLUTIONS S.R.L.52139509în funcțiune
MVN LUCKY SOLUTION S.R.L.50976309în funcțiune
PAGANEL CMP GRUP S.R.L.43835030radiată
RAYSA TOP LOGISTIC S.R.L.38744628în funcțiune
SAG FLEET SOLUTIONS S.R.L.52105980în funcțiune
SAG LUCKY SOLUTIONS S.R.L.50977010în funcțiune
SRM CREMENTAL CONSTRUCT S.R.L.43030005radiată
SUPER MEGA FORAJ S.R.L.31675750radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

VC
VACSY CONSTRUCTION SERVICES S.R.L.
CUI 51100616 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
ALPHA CONSTRUCT SOLID S.R.L.
CUI 51083132 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HC
H CONSTRUCT TEAM S.R.L.
CUI 51059843 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PI
PROBUILD INVEST S.R.L.
CUI 51034113 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RZ
R&A ZEKRI CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI 50982432 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CG
CSM GROUP S.R.L.
CUI 50970543 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CARFIMAT TELMATERO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →