identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

GYM FOR LIFE S.R.L.

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 39058750J2018000638080Neplătitor TVAVerificat ANAF 16.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
237mii lei
▲ 43,4% vs. 2024
Profit net · 2025
72mii lei
▲ 410,5% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, GYM FOR LIFE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 237.471 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,4%. Rezultatul net a fost un profit de 71.621 lei. Datoriile totale au scăzut cu 56,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (187.227 lei) depășesc activele totale (164.373 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-58.651 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39058750
Nr. Reg. Comerțului
J2018000638080 · EUID ROONRC.J2018000638080
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-21 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Orş. Râşnov
Adresă
JUD. BRAŞOV, ORŞ. RÂŞNOV, STR. REPUBLICII · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
505400
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. IUBY SERV SRL · 22 m · CAEN 6629
  2. RORA CONSING SRL · 37 m · CAEN 4685
  3. TIMRADSIM HOTEL SRL · 45 m · CAEN 5510 · +1 firme la aceeași adresă
  4. TICODENT - TI SRL · 62 m · CAEN 8610
  5. GOLD COFFEE BAR S.R.L. · 74 m · CAEN 5610
  6. PENTA CONSTRUCTII S.R.L. · 76 m · CAEN 4120 · +6 firme la aceeași adresă
  7. ECOWOOD ENERGY SRL · 84 m · CAEN 220 · +7 firme la aceeași adresă
  8. CERACUBE SRL · 92 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025237 mii lei▲ 43,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
59 mii119 mii178 mii238 mii2023 · cifră de afaceri: 237.663 lei2023 · profit net: 67.737 lei20232024 · cifră de afaceri: 165.553 lei2024 · profit net: -23.068 lei20242025 · cifră de afaceri: 237.471 lei237 mii2025 · profit net: 71.621 lei2025
Salariați
1▼ 50,0%
20232025
Datorii totale
187 mii lei▼ 56,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9313 · 1.895 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Brașov · mai sus decât 51% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
30,2% marjă · mai sus decât 80% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
30,2%
Creștere CA an/an
+43,4%
CA / salariat
237.471 lei
Datorii / active
114%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+78,3%/an
Grad de îndatorare
114%
Angajați, în timp
3 → 1 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025237.471+43,4%71.62130,2%187.227164.373-58.6511
2024165.553−30,3%-23.068−134%-13,9%431.145360.610-130.2722
2023237.66367.73728,5%388.734361.749-107.2042
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GYM FOR LIFE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →