identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

2SPICE PANIFICAŢIE ŞI PATISERIE S.R.L.

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 39099601J23/3820/2023Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,86mil lei
▲ 90,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−94mii lei
▼ 852,3% vs. 2024
Salariați
43
▲ 65,4% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, 2SPICE PANIFICAŢIE ŞI PATISERIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.859.127 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 90,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 94.014 lei. Datoriile totale au crescut cu 352,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 43.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.421.164 lei) depășesc activele totale (1.145.703 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-275.461 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-94.014 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39099601
Nr. Reg. Comerțului
J23/3820/2023 · EUID ROONRC.J23/3820/2023
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-03-28 (8 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.859.127 lei
▲ 90,9%
Profit net
-94.014 lei
▼ 852,3%
Datorii
1.421.164 lei
▲ 352,7%
Salariați
43
▲ +17
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.598.455 lei2024: 3.592.709 lei2025: 6.859.127 lei6,86 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -231.045 lei2024: -9.872 lei2025: -94.014 lei−94 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 152024: 262025: 434320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,4%
Creștere CA an/an
+90,9%
CA / salariat
159.515 lei
Datorii / active
124%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+56,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.859.127 lei-94.014 lei1.421.164 lei1.145.703 lei-275.461 lei43
20243.592.709 lei-9.872 lei313.926 lei443.589 lei124.698 lei26
20232.598.455 lei-231.045 lei134.737 lei288.012 lei168.168 lei15
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GUNDUZ IMPEX S.R.L.36170510radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Ilfov

TA
TUDERA ARTIZ S.R.L.
CUI 52594755 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
BM
BRTT MARKETING S.R.L.
CUI 51163592 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
NS
NANACAKESHOP S.R.L.
CUI 50502089 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
NB
NEW BLACK MODA S.R.L.
CUI 46645919 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
TF
TOMA FOOD PRODUCTION S.R.L.
CUI 45816700 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
3P
3M PAT-PAN CONCEPT S.R.L.
CUI 41891866 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
2SPICE PANIFICAŢIE ŞI PATISERIE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →