identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

KENZI INVESTMENT S.R.L.

CAEN 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 39175776J2018005034401Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
92mii lei
▲ 104,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−112mii lei
▲ 16,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, KENZI INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 91.522 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 104,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 111.606 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-111.606 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39175776
Nr. Reg. Comerțului
J2018005034401 · EUID ROONRC.J2018005034401
Cod CAEN
6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-04-12 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR OLTEŢULUI, NR.30
Cod poștal
23818
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
91.522 lei
▲ 104,3%
Profit net
-111.606 lei
▲ 16,7%
Datorii
655.737 lei
▼ 19,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.106.558 lei2024: 44.790 lei2025: 91.522 lei92 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 529.778 lei2024: -133.990 lei2025: -111.606 lei−112 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-121,9%
Creștere CA an/an
+104,3%
CA / salariat
91.522 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-16,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-61,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202591.522 lei-111.606 lei655.737 lei1.347.178 lei691.441 lei1
202444.790 lei-133.990 lei813.965 lei1.617.011 lei803.046 lei1
20231.106.558 lei529.778 lei863.196 lei1.800.232 lei937.036 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TERRANITA TRADING SRL6717463în funcțiune
BO-HI DESIGN PRODUCTION SRL34292376în funcțiune
NOVATEC SERVICE SRL13686602radiată
SIMOL IMPEX SRL25463radiată
TERRANITA NOVA SRL38464180în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

QC
QUANTUM CORPORATE S.R.L.
CUI 55483280 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FB
F&F BUILD4U S.R.L.
CUI 55377254 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VD
VANGUARD DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55240469 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PP
PASARANI PROJECT S.R.L.
CUI 55229347 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SC
SOLOMON CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55204571 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CM
CHRONSTRUCT M ROMANIA S.R.L.
CUI 55198259 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KENZI INVESTMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →