identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

RELU SZAB PRODUCTION S.R.L.

CAEN 2361 — Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CUI 39414202J32/445/2020Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
119mii lei
▲ 313,9% vs. 2023
Profit net · 2024
34mii lei
▲ 125,4% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2024, RELU SZAB PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 119.328 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 313,9%. Rezultatul net a fost un profit de 33.927 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (568.384 lei) depășesc activele totale (164.071 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-404.313 lei) în bilanțul depus pe 2024.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39414202
Nr. Reg. Comerțului
J32/445/2020 · EUID ROONRC.J32/445/2020
Cod CAEN
2361 — Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-05-29 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MAIERILOR, NR.34
Cod poștal
550103

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
119.328 lei
▲ 313,9%
Profit net
33.927 lei
▲ 125,4%
Datorii
568.384 lei
▲ 11,4%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 69.832 lei2023: 28.832 lei2024: 119.328 lei119 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -176.106 lei2023: -133.633 lei2024: 33.927 lei34 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 52023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
28,4%
Creștere CA an/an
+313,9%
CA / salariat
119.328 lei
Datorii / active
346%
Creștere medie anuală (2020–2024)
-2,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024119.328 lei33.927 lei568.384 lei164.071 lei-404.313 lei1
202328.832 lei-133.633 lei510.234 lei99.410 lei-438.241 lei2
202269.832 lei-176.106 lei378.474 lei148.283 lei-304.608 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AXETEAM S.R.L.50925984în funcțiune
TEMPORAIRE TALENT S.R.L.50159445în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea produselor din beton pentru construcții · Sibiu

MG
MIXT GEN S.R.L.
CUI 50463583 · Mun. Sibiu
TI
TEHEI INDUSTRIES S.R.L.
CUI 40362662 · Mun. Sibiu
FA
FUN ASCIAGREEN SRL
CUI 37090940 · Mun. Sibiu
BR
BMI ROMANIA SISTEME DE ÎNVELITORI S.R.L.
CUI 7626665 · Mun. Sibiu
G&
GABY & DELIA MONUMENTE FUNERARE S.R.L.
CUI 52758947 · Sat Apoldu de Sus Orş. Miercurea Sibiului
PD
PREFABRICATE DIN BETON SIB S.R.L.
CUI 49531811 · Sat Cristian Com. Cristian

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RELU SZAB PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →