identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

RAUL PUR DELICE S.R.L.

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 39554044J2018002826126Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
761mii lei
▲ 128,7% vs. 2024
Profit net · 2025
7.432lei
▲ 104,9% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
8ani
din 2018
În anul 2025, RAUL PUR DELICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 760.765 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 128,7%. Rezultatul net a fost un profit de 7.432 lei. Datoriile totale au crescut cu 18,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (542.874 lei) depășesc activele totale (186.281 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-356.593 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39554044
Nr. Reg. Comerțului
J2018002826126 · EUID ROONRC.J2018002826126
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-06-28 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Dej
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.16A · 2 firme aici
Cod poștal
405200
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
760.765 lei
▲ 128,7%
Profit net
7.432 lei
▲ 104,9%
Datorii
542.874 lei
▲ 18,8%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.173 lei2024: 332.584 lei2025: 760.765 lei761 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -108.945 lei2024: -153.120 lei2025: 7.432 lei7.43220232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
+128,7%
CA / salariat
152.153 lei
Datorii / active
291%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+34,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025760.765 lei7.432 lei542.874 lei186.281 lei-356.593 lei5
2024332.584 lei-153.120 lei456.948 lei92.923 lei-364.025 lei4
20231.173 lei-108.945 lei263.308 lei53.329 lei-209.979 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CP
CIPRI PAN PROD SRL
CUI 15408777 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Cluj

VH
VALAIA HOSPITALITY S.R.L.
CUI 54208907 · Mun. Dej
MV
MAISON VALE S.R.L.
CUI 53351258 · Mun. Dej
AF
ARTISAN FLAVORS S.R.L.
CUI 53221495 · Mun. Dej
NS
NEFES S.R.L.
CUI 52960414 · Mun. Dej
GB
GALERIA BRUTĂRIE ARTIZANALA S.R.L.
CUI 52698829 · Mun. Dej
AA
AMELIA ATELIER SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50686364 · Mun. Dej

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAUL PUR DELICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →