identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VAMCRISAL EXPERT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40066934J29/2210/2018Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
1,18mil lei
▲ 31,0% vs. 2019
Profit net · 2020
584mii lei
▲ 32,7% vs. 2019
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2019
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2020, VAMCRISAL EXPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.182.503 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,0%. Rezultatul net a fost un profit de 583.988 lei. Datoriile totale au scăzut cu 30,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40066934
Nr. Reg. Comerțului
J29/2210/2018 · EUID ROONRC.J29/2210/2018
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-10-29 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2020)
1.182.503 lei
▲ 31,0%
Profit net
583.988 lei
▲ 32,7%
Datorii
69.647 lei
▼ 30,1%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 53.292 lei2019: 902.393 lei2020: 1.182.503 lei1,18 mil20182020
Evoluția profitului net
2018: 14.085 lei2019: 440.126 lei2020: 583.988 lei584 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 32019: 42020: 3320182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
49,4%
Creștere CA an/an
+31,0%
CA / salariat
394.168 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020278.807 $137.691 $16.421 $154.171 $137.750 $3
2019212.869 $103.823 $23.490 $127.370 $103.880 $4
201813.515 $3.572 $7.582 $11.204 $3.623 $3

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CORINA PROD SRL5351380radiată
CRISALEX VAN CONSTRUCT S.R.L.43433296radiată
KATALEX CONSTRUCT SRL19156583radiată
MIRAL CĂTĂ CONSTRUCT SRL30181308radiată
NIKVAN INTERCONS SRL33585874radiată
STAVO SERV SRL13692264radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

MF
MARCRIS FLOR S.R.L.
CUI 51085826 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
N&
NAR & NYK CONSIMOB S.R.L.
CUI 51020169 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
DS
DORDAV S.R.L.
CUI 50865653 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
AC
ASYMIRBE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49817202 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
CI
CONDORACHE INDUSTRIES S.R.L.
CUI 49625967 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
MC
MAR COST INSTALCONS S.R.L.
CUI 49618978 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VAMCRISAL EXPERT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →