identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

PRIME CARS SELECT S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 40105189J23/5355/2018Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
60,79mil lei
▲ 61,9% vs. 2024
Profit net · 2025
5,89mil lei
▲ 29,1% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2025, PRIME CARS SELECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.794.835 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,9%. Rezultatul net a fost un profit de 5.887.804 lei. Datoriile totale au crescut cu 29,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40105189
Nr. Reg. Comerțului
J23/5355/2018 · EUID ROONRC.J23/5355/2018
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-11-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Vârteju Orş. Măgurele
Adresă
JUD. ILFOV, SAT VÂRTEJU ORŞ. MĂGURELE, STR. UNIRII, NR.172
Cod poștal
77129
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
60.794.835 lei
▲ 61,9%
Profit net
5.887.804 lei
▲ 29,1%
Datorii
10.848.607 lei
▲ 29,0%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 15.095.748 lei2024: 37.545.991 lei2025: 60.794.835 lei60,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.778.314 lei2024: 4.561.241 lei2025: 5.887.804 lei5,89 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,7%
Creștere CA an/an
+61,9%
CA / salariat
15.198.709 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+721,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202560.794.835 lei5.887.804 lei10.848.607 lei23.467.143 lei12.623.154 lei4
202437.545.991 lei4.561.241 lei8.408.139 lei15.130.397 lei6.735.350 lei4
202315.095.748 lei1.778.314 lei3.950.326 lei5.809.793 lei1.822.012 lei2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Ilfov

SM
SUPREM MOTORS S.R.L.
CUI 53295956 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
CM
COSMIC MOTORS S.R.L.
CUI 44752781 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
ST
S&I TOP AUTOTRADE S.R.L.
CUI 55478682 · Orş. Popeşti-Leordeni
VA
VS AUTO BROKERAJ S.R.L.
CUI 55454110 · Orş. Voluntari
PA
PAUL AUTO RENT S.R.L.
CUI 55448185 · Sat Olteni Com. Clinceni
MM
MARIO MBL ENTERPRISE S.R.L.
CUI 55426764 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRIME CARS SELECT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →