identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

IDEAL ENERGY PAMIVA S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 41351190J11/515/2019Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
883mii lei
▼ 30,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−70mii lei
▼ 119,4% vs. 2024
Salariați
10
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, IDEAL ENERGY PAMIVA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 882.671 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 70.378 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-70.378 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41351190
Nr. Reg. Comerțului
J11/515/2019 · EUID ROONRC.J11/515/2019
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-07-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moldova Nouă
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Orş. Moldova Nouă
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. MOLDOVA NOUĂ, STR. MINERILOR, NR.81 · 2 firme aici
Cod poștal
325500

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
882.671 lei
▼ 30,7%
Profit net
-70.378 lei
▼ 119,4%
Datorii
155.796 lei
▼ 22,2%
Salariați
10
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.064.753 lei2024: 1.273.291 lei2025: 882.671 lei883 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 320.916 lei2024: 362.762 lei2025: -70.378 lei−70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 122025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-8,0%
Creștere CA an/an
-30,7%
CA / salariat
88.267 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-62,3%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+27,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025882.671 lei-70.378 lei155.796 lei268.800 lei113.004 lei10
20241.273.291 lei362.762 lei200.170 lei563.552 lei363.382 lei12
20231.064.753 lei320.916 lei107.275 lei457.895 lei350.620 lei12
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VS
VAPEDA SERV S.R.L.
CUI 7173220 · Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Caraș-Severin

BN
BIO NEROREX S.R.L.
CUI 49987568 · Orş. Moldova Nouă
ES
EMPLORYES SUPPORT SERVICES S.R.L.
CUI 16402748 · Orş. Moldova Nouă
PP
PATISPAN PROD SRL
CUI 10636030 · Orş. Moldova Nouă
CT
COM-TASS SRL
CUI 1074707 · Orş. Moldova Nouă
S&
SIENNA & DAV SUCCES S.R.L.
CUI 54324243 · Mun. Reşiţa
RR
RED RETAIL S.R.L.
CUI 54226873 · Mun. Reşiţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IDEAL ENERGY PAMIVA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →