identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 41504641J40/10493/2019Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 03.11.2026RO e-Facturamdttechnic.roActivăAtestat ANRE BAutorizat IGSU (incendiu)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
10,92mil lei
▲ 74,2% vs. 2024
Profit net · 2025
300mii lei
▲ 0,1% vs. 2024
Salariați
25
▲ 38,9% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 41504641, nr. J40/10493/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2019. Activitatea principală: lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,92 mil lei și 25 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.924.520 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 74,2%. Rezultatul net a fost un profit de 300.106 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 25.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41504641
Nr. Reg. Comerțului
J40/10493/2019 · EUID ROONRC.J40/10493/2019
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-08-09 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA GRIVIŢEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
mdttechnic.ro
Email
office@mdttechnic.ro
Ultima schimbare
site lansat · 01.11.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 69 firme.

100 mN12345
  1. COM TRANS VIAGGI S.R.L. · 52 m · CAEN 6330
  2. DANIC NETWORK SRL · 65 m · CAEN 4791 · +20 firme la aceeași adresă
  3. MOD SIC SIC IMPEX SRL · 81 m · CAEN 4779
  4. INTERADIS SRL · 83 m · +6 firme la aceeași adresă
  5. CERBUL FEMINA NORD SRL · 103 m · CAEN 4712 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202510,92 mil lei▲ 74,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,73 mil5,46 mil8,19 mil10,92 mil2023 · cifră de afaceri: 2.784.067 lei2023 · profit net: 62.228 lei20232024 · cifră de afaceri: 6.271.314 lei2024 · profit net: 299.949 lei20242025 · cifră de afaceri: 10.924.520 lei10,92 mil2025 · profit net: 300.106 lei2025
Salariați
25▲ 38,9%
20232025
Datorii totale
5,65 mil lei▲ 37,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4322 · 9.032 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,8% marjă · mai sus decât 35% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,7%
Creștere CA an/an
+74,2%
CA / salariat
436.981 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57,2%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+922,4%/an
Grad de îndatorare
92%
Angajați, în timp
1 → 25 (2022–2025, +2.400%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.924.520+74,2%300.106+0,1%2,7%5.650.5296.158.728524.49825
20246.271.314+125%299.949+382%4,8%4.114.1634.419.437309.08218
20232.784.06762.2282,2%1.453.7901.516.25862.4685
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

4

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Atestat ANRE instalații electrice, tip B
proiectare și execuție de instalații electrice în clădiri, branșamente de 0,4 kV; emis 03.06.2026
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
24581valabil03.06.2031ANRE
lista din 04.10.2026
Instalare/întreținere instalații de evacuare fum și gaze fierbinți (IGSU)
emisă 05.02.2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
B-4719valabil—IGSU – Centrul Național pentru Securitate la Incendiu și Protecție Civilă
lista din 04.10.2026
Instalare/întreținere instalații de limitare și stingere a incendiilor (IGSU)
emisă 10/5/2024
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
B-3808valabil—IGSU – Centrul Național pentru Securitate la Incendiu și Protecție Civilă
lista din 04.10.2026
Instalare/întreținere sisteme de semnalizare/alarmare incendiu (IGSU)
emisă 3/6/2024
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
B-3943valabil—IGSU – Centrul Național pentru Securitate la Incendiu și Protecție Civilă
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

5
Dosare în care firma apare ca parte
5
Ca debitor
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-0929374/299/2026Judecătoria Sectorul1bucurestianulare somaţie de platăFondDebitor
2026-01-191621/299/2026Judecătoria Sectorul1bucurestiordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. 89423,34 LEIFondDebitor
2025-07-1724710/94/2025Judecătoria Bufteaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2025-05-2013897/300/2025Judecătoria Sectorul2bucurestivalidare poprire 1281/2025FondTerţ poprit
2025-05-0611813/302/2025Judecătoria Sectorul5bucurestivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
INTRALUX CONSULTING SRL36827557în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 14,43 mil lei, 29 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.

Este MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. o firmă activă?

Da. MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 04.03.2022 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO41504641.

Ce cifră de afaceri are MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.?

În 2025, MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.924.520 lei, în creștere cu 74,2% față de 2024, și un profit net de 300.106 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.?

În 2025, MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. a raportat un număr mediu de 25 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. procese în instanță?

Da, MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. apare în 5 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. datorii la ANAF?

MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.?

Sediul social declarat al MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CALEA GRIVIŢEI.

Ce activitate are MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322).

Când a fost înființată MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.?

MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. a fost înregistrată pe 09.08.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/10493/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala