identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

INTRALUX CONSULTING SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 36827557J40/16244/2016Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 04.11.2026RO e-Facturaallgreenenergy.roActivăAtestat ANRE B
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,50mil lei
▼ 11,2% vs. 2024
Profit net · 2025
147mii lei
▲ 3.331,7% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

INTRALUX CONSULTING SRL (CUI 36827557, nr. J40/16244/2016) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2016. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,50 mil lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, INTRALUX CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.502.670 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,2%. Rezultatul net a fost un profit de 147.016 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36827557
Nr. Reg. Comerțului
J40/16244/2016 · EUID ROONRC.J40/16244/2016
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-12-12 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. NEAJLOVULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
13365
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
allgreenenergy.ro
Email
office@allgreenenergy.ro
Ultima schimbare
platformă schimbată: WooCommerce → WordPress · 03.11.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. MDM MEDICAL CENTER SRL · 20 m · CAEN 8622
  2. FLN CONSTRUCT S.R.L. · 25 m · CAEN 6812 · +3 firme la aceeași adresă
  3. MYLIMO GROUP S.R.L. · 44 m · CAEN 7711 · +3 firme la aceeași adresă
  4. BUSINESSERO COMMERCE & QUALITY S.R.L. · 57 m · CAEN 4511
  5. GENERAL ELECTRO PROEXIM SRL · 65 m · CAEN 4321 · +3 firme la aceeași adresă
  6. WIPP & CAR SERVICE SRL · 66 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  7. PROMON DIGITAL S.R.L. · 72 m · CAEN 7311 · +2 firme la aceeași adresă
  8. ALLTECHNET CONSULT S.R.L. · 87 m · CAEN 7020

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,50 mil lei▼ 11,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
986 mii1,97 mil2,96 mil3,94 mil2023 · cifră de afaceri: 2.937.388 lei2023 · profit net: 21.312 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.942.826 lei2024 · profit net: 4.284 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.502.670 lei3,50 mil2025 · profit net: 147.016 lei2025
Salariați
4▼ 20,0%
20232025
Datorii totale
1,33 mil lei▲ 28,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7112 · 16.252 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,2% marjă · mai sus decât 25% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,2%
Creștere CA an/an
-11,2%
CA / salariat
875.668 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+136,7%/an
Grad de îndatorare
89%
Angajați, în timp
4 → 4 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.502.670−11,2%147.016+999%4,2%1.333.7461.505.957172.8524
20243.942.826+34,2%4.284−79,9%0,1%1.036.1431.069.98125.8365
20232.937.38821.3120,7%1.032.3191.056.81121.5526
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Atestat ANRE instalații electrice, tip B
proiectare și execuție de instalații electrice în clădiri, branșamente de 0,4 kV; emis 03.10.2022
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
18635valabil03.10.2027ANRE
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
42.017 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MDT TECHNIC DEVELOPMENT S.R.L.41504641în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 14,43 mil lei, 29 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre INTRALUX CONSULTING SRL

Este INTRALUX CONSULTING SRL o firmă activă?

Da. INTRALUX CONSULTING SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este INTRALUX CONSULTING SRL plătitoare de TVA?

Da, INTRALUX CONSULTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16.05.2017 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO36827557.

Ce cifră de afaceri are INTRALUX CONSULTING SRL?

În 2025, INTRALUX CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 3.502.670 lei, în scădere cu 11,2% față de 2024, și un profit net de 147.016 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are INTRALUX CONSULTING SRL?

În 2025, INTRALUX CONSULTING SRL a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este INTRALUX CONSULTING SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care INTRALUX CONSULTING SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are INTRALUX CONSULTING SRL datorii la ANAF?

INTRALUX CONSULTING SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul INTRALUX CONSULTING SRL?

Sediul social declarat al INTRALUX CONSULTING SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. NEAJLOVULUI.

Ce activitate are INTRALUX CONSULTING SRL?

Activitatea principală declarată a INTRALUX CONSULTING SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată INTRALUX CONSULTING SRL?

INTRALUX CONSULTING SRL a fost înregistrată pe 12.12.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/16244/2016.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INTRALUX CONSULTING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala