identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

DELICII ŞI CAPRICII S.R.L.

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 41637419J2019001723324Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,17mil lei
▲ 38,7% vs. 2024
Profit net · 2025
49mii lei
▲ 94,4% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, DELICII ŞI CAPRICII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.173.496 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,7%. Rezultatul net a fost un profit de 49.006 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41637419
Nr. Reg. Comerțului
J2019001723324 · EUID ROONRC.J2019001723324
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Şura Mică Com. Şura Mică
Adresă
JUD. SIBIU, SAT ŞURA MICĂ COM. ŞURA MICĂ, STR. ŞOSEAUA SIBIULUI, NR.164 · 2 firme aici
Cod poștal
557270
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.173.496 lei
▲ 38,7%
Profit net
49.006 lei
▲ 94,4%
Datorii
393.419 lei
▲ 64,4%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 667.893 lei2024: 846.146 lei2025: 1.173.496 lei1,17 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 185.930 lei2024: 25.209 lei2025: 49.006 lei49 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,2%
Creștere CA an/an
+38,7%
CA / salariat
195.583 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+134,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.173.496 lei49.006 lei393.419 lei441.730 lei49.246 lei6
2024846.146 lei25.209 lei239.318 lei425.400 lei188.844 lei5
2023667.893 lei185.930 lei39.118 lei201.770 lei163.635 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TURILY S.R.L.
CUI 47708756 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Sibiu

PT
PATI TUREAN SRL
CUI 15636945 · Sat Şura Mică Com. Şura Mică
SO
SIB ORDEANMIH S.R.L.
CUI 55419120 · Sat Jina Com. Jina
JC
JLS CAFE S.R.L.
CUI 55193227 · Mun. Sibiu
CB
COVRIGARIA BARAGAN S.R.L.
CUI 55109510 · Mun. Sibiu
CA
CHERIE ARTISAN BAKERY S.R.L.
CUI 55085705 · Sat Amnaş Orş. Sălişte
TR
TRIO ROLL S.R.L.
CUI 54873390 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DELICII ŞI CAPRICII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →