identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

OSMYUM INVEST S.R.L.

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 41653686J2019012376409Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,51mil lei
▼ 4,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1,41mil lei
▲ 20,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, OSMYUM INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.506.998 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.410.508 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41653686
Nr. Reg. Comerțului
J2019012376409 · EUID ROONRC.J2019012376409
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-17 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, DRM BINELUI, NR.184-190, BL.1, SC.2, ET.1, AP.34
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.506.998 lei
▼ 4,0%
Profit net
1.410.508 lei
▲ 20,7%
Datorii
2.764.251 lei
▼ 35,0%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.436.363 lei2024: 5.734.590 lei2025: 5.506.998 lei5,51 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 672.300 lei2024: 1.168.637 lei2025: 1.410.508 lei1,41 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,6%
Creștere CA an/an
-4,0%
CA / salariat
2.753.499 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
54,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+11,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.506.998 lei1.410.508 lei2.764.251 lei5.329.944 lei2.569.479 lei2
20245.734.590 lei1.168.637 lei4.250.898 lei5.468.514 lei1.218.971 lei2
20232.436.363 lei672.300 lei245.502 lei918.130 lei673.714 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CENTINIUM BUILDINGS SYSTEMS SRL26036717radiată
DS CONCEPT S.R.L.48597176în funcțiune
ITALIAN INFINITY S.R.L.44509104radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Municipiul București

CS
CONSTRUCT SELL S.R.L.
CUI 55502071 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DD
DENATA DECOR S.R.L.
CUI 55389879 · Sector 4 Mun. Bucureşti
IS
INNOVANEXT S.R.L.
CUI 55105977 · Sector 4 Mun. Bucureşti
VL
VARIO LINE S.R.L.
CUI 55061498 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TC
TOSCANA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54974580 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CB
COMTRADE BULGARIA AD SOFIA BULGARIA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 54526196 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OSMYUM INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →