identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 41872074J12/4319/2019Plătitor TVA din 2021TVA la încasareVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
142mii €
▲ 10,4% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii €
▼ 24,3% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
6ani
din 2019
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. (CUI 41872074, nr. J12/4319/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820). Este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 715 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 714.696 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,9%. Rezultatul net a fost un profit de 311.133 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41872074
Nr. Reg. Comerțului
J12/4319/2019 · EUID ROONRC.J12/4319/2019
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-11-07 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. MUNCII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400641
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 128 firme.

100 mN12345678
  1. FIARENT S.R.L. · 22 m · CAEN 6820 · +4 firme la aceeași adresă
  2. ASIC TRANS SRL · 40 m · CAEN 6024
  3. EURO DESIGN BUILD S.R.L. · 44 m · CAEN 4120
  4. JAIS ART FASHION S.R.L. · 49 m · CAEN 1413
  5. SPLIT STRATEGY SRL · 50 m · CAEN 6920 · +1 firme la aceeași adresă
  6. END DENT STUDIO SRL · 58 m · CAEN 8623
  7. SG NOVA INVEST S.R.L. · 65 m · CAEN 4120 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MONOGRAM INTERNATIONAL S.R.L. · 67 m · CAEN 7413 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025142 mii €▲ 10,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
35 mii71 mii106 mii142 mii2023 · cifră de afaceri: 93.791 €2023 · profit net: 29.519 €20232024 · cifră de afaceri: 128.416 €2024 · profit net: 81.524 €20242025 · cifră de afaceri: 141.718 €142 mii2025 · profit net: 61.695 €2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
618 mii €▼ 13,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6820 · 14.793 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 77% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
43,5% marjă · mai sus decât 71% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
43,5%
Creștere CA an/an
+10,4%
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-5,2%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025141.718+10,4%61.695−24,3%43,5%617.763930.603312.840—
2024128.416+36,9%81.524+176%63,5%711.658969.569254.6041
202393.79129.51931,5%802.613990.945174.0661
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

8
Dosare în care firma apare ca parte
8
Ca reclamant
4
Ca debitor
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-0714613/211/2023/a3Judecătoria Clujnapocacontestaţie tergiversare cauzăFondReclamant
2026-09-0714613/211/2023/a3Tribunalul Clujcontestaţie tergiversare cauzăFondContestator
2025-12-1532472/302/2025/a1Judecătoria Sectorul5bucurestireexaminare taxe de timbruFondPetent
2025-11-1832472/302/2025Judecătoria Sectorul5bucurestialte cereri privind executarea silită art. 628 alin. 4 NCPCFondReclamant
2024-09-1722100/211/2024Judecătoria Clujnapocaanulare somaţie de platăFondDebitor
2024-01-302094/211/2024Judecătoria Clujnapocasomaţie de platăFondCreditor
2023-06-2814613/211/2023Judecătoria Clujnapocapartaj judiciarFondReclamant
2023-06-2814613/211/2023/a1Judecătoria Clujnapocacerere de ajutor public judiciarFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SCALA RISK CONSULTING SRL23632600radiată
AXXIOM NRG S.R.L.49956812în funcțiune
BEWELL TECHNOLOGIES SRL37273506în funcțiune
CASIER TOTAL S.R.L.41225086în funcțiune
COMSIS IT DEVELOPMENT SRL33162033în funcțiune
GIFT CARD ONLINE S.A.37046120radiată
MY BROKER EXPERT S.R.L.52164359în funcțiune
SCALA WEB SRL31786391în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 7 active, cifră de afaceri cumulată 45,12 mil lei, 8 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L.

Este TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. o firmă activă?

Da. TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 19.04.2021 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO41872074.

Ce cifră de afaceri are TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L.?

În 2025, TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 714.696 lei, în creștere cu 11,9% față de 2024, și un profit net de 311.133 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. procese în instanță?

Da, TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. apare în 8 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. datorii la ANAF?

TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L.?

Sediul social declarat al TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. MUNCII.

Ce activitate are TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820).

Când a fost înființată TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L.?

TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. a fost înregistrată pe 07.11.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/4319/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TEMPERATURE CONTROLLED FACILITY ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala