identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CS SALES AND MARKETING S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 42465605J2020004662400Plătitor TVA din 2020silvis.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
22,83mil lei
▲ 7,6% vs. 2024
Profit net · 2025
2,31mil lei
▼ 18,9% vs. 2024
Salariați
9
▲ 80,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, CS SALES AND MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.825.753 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,6%. Rezultatul net a fost un profit de 2.308.739 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42465605
Nr. Reg. Comerțului
J2020004662400 · EUID ROONRC.J2020004662400
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-04-27 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR CORIOLAN CAIUS MARCIUS , NR.29
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
silvis.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
22.825.753 lei
▲ 7,6%
Profit net
2.308.739 lei
▼ 18,9%
Datorii
8.578.138 lei
▲ 23,4%
Salariați
9
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 17.893.938 lei2024: 21.210.515 lei2025: 22.825.753 lei22,83 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.068.277 lei2024: 2.846.131 lei2025: 2.308.739 lei2,31 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 52025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,1%
Creștere CA an/an
+7,6%
CA / salariat
2.536.195 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+262,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202522.825.753 lei2.308.739 lei8.578.138 lei20.476.090 lei12.114.670 lei9
202421.210.515 lei2.846.131 lei6.948.955 lei16.740.118 lei9.832.987 lei5
202317.893.938 lei2.068.277 lei3.537.853 lei11.275.284 lei7.758.917 lei3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
2.625 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INTERSAD TRADING EXIM SRL9267274radiată
PIGNA ROMANIA IMPEX SRL8140816în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Municipiul București

TF
TRUST FACTORY S.R.L.
CUI 55495675 · Sector 5 Mun. Bucureşti
MI
METVORA INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 55464172 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CM
CASA MADONE S.R.L.
CUI 55404111 · Sector 5 Mun. Bucureşti
VD
VANGUARD DYNAMICS S.R.L.
CUI 55162310 · Sector 5 Mun. Bucureşti
ND
NEXT DECOR S.R.L.
CUI 55144127 · Sector 5 Mun. Bucureşti
FH
FLORIN HARMONY S.R.L.
CUI 54981545 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CS SALES AND MARKETING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →