identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

EDLESBLUE S.R.L.

CAEN 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 42551056J2020001136133Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,43mil lei
▲ 4,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,59mil lei
▲ 1,5% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, EDLESBLUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.433.707 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.588.499 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42551056
Nr. Reg. Comerțului
J2020001136133 · EUID ROONRC.J2020001136133
Cod CAEN
6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-05-28 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. AUREL VLAICU, NR.125, CAMERA 17, ET.2
Cod poștal
900154
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.433.707 lei
▲ 4,2%
Profit net
1.588.499 lei
▲ 1,5%
Datorii
28.252.262 lei
▼ 7,2%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.356.856 lei2024: 6.175.544 lei2025: 6.433.707 lei6,43 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.571.521 lei2024: 1.564.728 lei2025: 1.588.499 lei1,59 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 62025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,7%
Creștere CA an/an
+4,2%
CA / salariat
1.286.741 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+105,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.433.707 lei1.588.499 lei28.252.262 lei38.074.524 lei9.503.756 lei5
20246.175.544 lei1.564.728 lei30.440.702 lei37.962.222 lei7.915.257 lei6
20236.356.856 lei1.571.521 lei32.031.299 lei38.937.189 lei6.350.529 lei6
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PRAKTIKER OFFICE S.R.L.51355938în funcțiune
PRAKTIKER REAL ESTATE ROMANIA SRL18607340radiată
PRAKTIKERFOOD S.R.L.48528206în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Constanța

MP
MERAKI PROJECT ONE S.R.L.
CUI 54843240 · Mun. Constanţa
TP
TLGM PROPERTIES S.R.L.
CUI 54700950 · Mun. Constanţa
HB
HARMONY BUILDING S.R.L.
CUI 54622177 · Mun. Constanţa
T3
TOMIS 34 S.R.L.
CUI 54533428 · Mun. Constanţa
LC
LANDMARK CAPITAL S.R.L.
CUI 54491241 · Mun. Constanţa
TU
TOMIS URBAN RESIDENCE S.R.L.
CUI 54166984 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EDLESBLUE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →