identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

LUK RESIDENCE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 43266791J30/906/2020Plătitor TVA din 2020Verificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
13,91mil lei
▲ 44,2% vs. 2024
Profit net · 2025
516mii lei
▼ 44,8% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LUK RESIDENCE S.R.L. (CUI 43266791, nr. J30/906/2020) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Dorolț, județul Satu Mare, înființată în 2020. Activitatea principală: lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13,91 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, LUK RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.912.411 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 44,2%. Rezultatul net a fost un profit de 516.332 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43266791
Nr. Reg. Comerțului
J30/906/2020 · EUID ROONRC.J30/906/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-30 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Dorolţ Com. Dorolţ
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT DOROLŢ COM. DOROLŢ, DOROLŢ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
447130
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202513,91 mil lei▲ 44,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,48 mil6,96 mil10,43 mil13,91 mil2023 · cifră de afaceri: 2.440.269 lei2023 · profit net: 522.012 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.646.220 lei2024 · profit net: 935.449 lei20242025 · cifră de afaceri: 13.912.411 lei13,91 mil2025 · profit net: 516.332 lei2025
Salariați
2▼ 33,3%
20232025
Datorii totale
6,21 mil lei▼ 12,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4120 · 13.829 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,7% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,7%
Creștere CA an/an
+44,2%
CA / salariat
6.956.206 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,5%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+71,8%/an
Grad de îndatorare
68%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.912.411+44,2%516.332−44,8%3,7%6.214.8529.172.6872.957.8352
20249.646.220+295%935.449+79,2%9,7%7.090.8759.532.3782.441.5033
20232.440.269522.01221,4%6.798.9639.483.2792.684.3163
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca reclamant
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-0449944/299/2026Judecătoria Sectorul1bucurestianulare incident platăFondReclamant
2025-07-011403/296/2025Tribunalul Satumareanulare proces verbal de contravenţie DGAF NR 0151215 / 27.01.2025ApelIntimat Reclamant
2025-02-101403/296/2025Judecătoria Satumareplângere contravenţională DGAF NR 0151215 / 27.01.2025FondPetent

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
A.M.S INTERNATIONAL COMIMPEX SRL12741849radiată
AUSS PRO CONSULTING SRL33001274în funcțiune
DIXIE LIMITED SRL3317659radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 13,95 mil lei, 2 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre LUK RESIDENCE S.R.L.

Este LUK RESIDENCE S.R.L. o firmă activă?

Da. LUK RESIDENCE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este LUK RESIDENCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LUK RESIDENCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2020 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO43266791.

Ce cifră de afaceri are LUK RESIDENCE S.R.L.?

În 2025, LUK RESIDENCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 13.912.411 lei, în creștere cu 44,2% față de 2024, și un profit net de 516.332 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LUK RESIDENCE S.R.L.?

În 2025, LUK RESIDENCE S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este LUK RESIDENCE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LUK RESIDENCE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are LUK RESIDENCE S.R.L. procese în instanță?

Da, LUK RESIDENCE S.R.L. apare în 3 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are LUK RESIDENCE S.R.L. datorii la ANAF?

LUK RESIDENCE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LUK RESIDENCE S.R.L.?

Sediul social declarat al LUK RESIDENCE S.R.L. este în JUD. SATU MARE, SAT DOROLŢ COM. DOROLŢ, DOROLŢ.

Ce activitate are LUK RESIDENCE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a LUK RESIDENCE S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120).

Când a fost înființată LUK RESIDENCE S.R.L.?

LUK RESIDENCE S.R.L. a fost înregistrată pe 30.10.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J30/906/2020.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUK RESIDENCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala