identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

PRECISION BUILDING S.R.L.

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 43464934J35/3767/2020Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,35mil lei
▼ 16,1% vs. 2024
Profit net · 2025
31mii lei
▼ 96,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, PRECISION BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.346.399 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,1%. Rezultatul net a fost un profit de 31.037 lei. Datoriile totale au scăzut cu 87,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43464934
Nr. Reg. Comerțului
J35/3767/2020 · EUID ROONRC.J35/3767/2020
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-17 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SALCÎMILOR, NR.46, CAMERA 1 · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.346.399 lei
▼ 16,1%
Profit net
31.037 lei
▼ 96,1%
Datorii
141.678 lei
▼ 87,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.256.501 lei2024: 1.604.233 lei2025: 1.346.399 lei1,35 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 545.088 lei2024: 801.889 lei2025: 31.037 lei31 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
-16,1%
CA / salariat
1.346.399 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.346.399 lei31.037 lei141.678 lei1.507.550 lei1.365.872 lei1
20241.604.233 lei801.889 lei1.091.449 lei2.425.136 lei1.333.687 lei1
20231.256.501 lei545.088 lei1.438.112 lei1.985.385 lei547.273 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GH
GOLDEN HOUSE RESIDENCE S.R.L.
CUI 41132114 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
B&M FOOD S.R.L.55010745în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Timiș

DD
DLT DESIGN LUXURY TRAVEL S.R.L.
CUI 51049130 · Mun. Timişoara
AI
ALEMAR INVEST S.R.L.
CUI 50940666 · Mun. Timişoara
FD
FAGET DEVELOPMENT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50744961 · Mun. Timişoara
CX
CUB X LAND S.R.L.
CUI 50478355 · Mun. Timişoara
AC
AVANTIS CONCEPT S.R.L.
CUI 50300098 · Mun. Timişoara
BT
BOTANIC TOWERS S.R.L.
CUI 50119688 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRECISION BUILDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →