identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

INDUSTRIAL MUREȘ CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44476066J26/1029/2021Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
474mii lei
▼ 75,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,20mil lei
▼ 329,6% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Contracte publice
4
SEAP · activ 2024
În anul 2025, INDUSTRIAL MUREȘ CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 473.939 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 75,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.196.484 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.733.878 lei) depășesc activele totale (748.990 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-979.103 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.196.484 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44476066
Nr. Reg. Comerțului
J26/1029/2021 · EUID ROONRC.J26/1029/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-06-22 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Voiniceni Com. Ceuaşu de Câmpie
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT VOINICENI COM. CEUAŞU DE CÂMPIE, VOINICENI, NR.7
Cod poștal
547148
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
473.939 lei
▼ 75,0%
Profit net
-1.196.484 lei
▼ 329,6%
Datorii
1.733.878 lei
▲ 46,9%
Salariați
7
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.054.677 lei2024: 1.897.403 lei2025: 473.939 lei474 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -382.731 lei2024: 521.091 lei2025: -1.196.484 lei−1,20 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 72025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-252,5%
Creștere CA an/an
-75,0%
CA / salariat
67.706 lei
Datorii / active
231%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+5,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025473.939 lei-1.196.484 lei1.733.878 lei748.990 lei-979.103 lei7
20241.897.403 lei521.091 lei1.179.947 lei1.398.181 lei221.381 lei7
20231.054.677 lei-382.731 lei957.614 lei655.784 lei-299.709 lei8
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
246.460 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
209.244 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
INDUSTRIAL MURES INVEST S.R.L.46591339în funcțiune
INDUSTRIAL MURES SERVICII S.R.L.48696749în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mureș

CC
CMN CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 50826166 · Mun. Târgu Mureş
BC
BNG CONS S.R.L.
CUI 50800476 · Mun. Reghin
LS
LUXDECOR S.R.L.
CUI 50787504 · Sat Cristeşti Com. Cristeşti
MC
MOD CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 50772074 · Sat Bistra Mureşului Com. Deda
SB
SUPER BUILDING S.R.L.
CUI 50763696 · Sat Pârâu Crucii Com. Pogăceaua
DS
DENDAVELDAVID S.R.L.
CUI 50696139 · Sat Sânpaul Com. Sânpaul

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INDUSTRIAL MUREȘ CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →