identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 46312850J2022003572120Plătitor TVA din 2023TVA la încasareVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
625mii lei
▲ 16,2% vs. 2024
Profit net · 2025
600mii lei
▲ 29,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 46312850, nr. J2022003572120) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 625 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 625.181 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,2%. Rezultatul net a fost un profit de 600.491 lei. Datoriile totale au scăzut cu 43,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46312850
Nr. Reg. Comerțului
J2022003572120 · EUID ROONRC.J2022003572120
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-16 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RĂCHITEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. DAMI ROXED SRL · 27 m · CAEN 4933
  2. NILAN AIR ARCHITECTS S.R.L. · 41 m · CAEN 4674
  3. RISA SOCIAL EVENTS S.R.L. · 46 m · CAEN 8230 · +1 firme la aceeași adresă
  4. AUTO FOX SRL · 50 m · CAEN 4672 · +1 firme la aceeași adresă
  5. TAQT DIGITAL PRODUCTION S.R.L. · 65 m · CAEN 5911 · +4 firme la aceeași adresă
  6. EXPO CERAMIC S.R.L. · 68 m · CAEN 4683
  7. INSTAL DAS SRL · 72 m · CAEN 4322
  8. AMAKI S.R.L. · 73 m · CAEN 6201

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025625 mii lei▲ 16,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
156 mii313 mii469 mii625 mii2023 · cifră de afaceri: 537.860 lei2023 · profit net: 481.834 lei20232024 · cifră de afaceri: 538.200 lei2024 · profit net: 464.324 lei20242025 · cifră de afaceri: 625.181 lei625 mii2025 · profit net: 600.491 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
277 mii lei▼ 43,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6210 · 16.277 firme · mai sus decât 77% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 75% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
96,1% marjă · mai sus decât 99% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
96,1%
Creștere CA an/an
+16,2%
CA / salariat
625.181 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+34,2%/an
Grad de îndatorare
32%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025625.181+16,2%600.491+29,3%96,1%277.348876.429600.7311
2024538.200+0,1%464.324−3,6%86,3%490.803953.247464.5641
2023537.860481.83489,6%6.181624.700618.5191
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-20Cod CAEN62016210

Întrebări despre INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.

Este INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. o firmă activă?

Da. INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2023 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO46312850.

Ce cifră de afaceri are INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.?

În 2025, INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 625.181 lei, în creștere cu 16,2% față de 2024, și un profit net de 600.491 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.?

În 2025, INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. datorii la ANAF?

INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.?

Sediul social declarat al INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. RĂCHITEI.

Ce activitate are INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.?

Activitatea principală declarată a INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210).

Când a fost înființată INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L.?

INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. a fost înregistrată pe 16.06.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022003572120.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INFINITE MANA TECHNOLOGIES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala