identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

SEPSINSTAL S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 46382588J2022000209146Plătitor TVA din 2025TVA la încasareVerificat ANAF 12.10.2026ActivăAtestat ANRE B
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
780mii lei
▲ 312,8% vs. 2024
Profit net · 2025
185mii lei
▲ 894,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SEPSINSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 779.831 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 312,8%. Rezultatul net a fost un profit de 184.865 lei. Datoriile totale au crescut cu 206,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46382588
Nr. Reg. Comerțului
J2022000209146 · EUID ROONRC.J2022000209146
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-06-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. PUSKÁS TIVADAR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. BORIX SRL · 21 m · CAEN 4341
  2. WILDBERRIES S.R.L. · 28 m · CAEN 125
  3. SUGAS JR. SA · 52 m · CAEN 6820 · +2 firme la aceeași adresă
  4. DEVOLIA TAXI 2017 S.R.L. · 68 m · CAEN 4933 · +1 firme la aceeași adresă
  5. CONSTRUCTII PRESTARI SERVICII "CONSILCOM" SRL · 86 m · CAEN 4100
  6. SC SERVICII ANGELO SRL · 113 m · +2 firme la aceeași adresă
  7. PANORAMA TURISM S.R.L. · 156 m · CAEN 1511 · +3 firme la aceeași adresă
  8. PRODUCTIE COMERCIALIZARE "VERES DAVID" SRL · 174 m · CAEN 4727 · +15 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025780 mii lei▲ 312,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
195 mii390 mii585 mii780 mii2023 · cifră de afaceri: 124.920 lei2023 · profit net: 56.414 lei20232024 · cifră de afaceri: 188.916 lei2024 · profit net: 18.599 lei20242025 · cifră de afaceri: 779.831 lei780 mii2025 · profit net: 184.865 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
48 mii lei▲ 206,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4321 · 8.127 firme · mai sus decât 67% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Covasna · mai sus decât 72% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
23,7% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
23,7%
Creștere CA an/an
+312,8%
CA / salariat
779.831 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+441,9%/an
Grad de îndatorare
13%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025779.831+313%184.865+894%23,7%47.987361.493226.6651
2024188.916+51,2%18.599−67,0%9,8%15.683205.12079.5771
2023124.92056.41445,2%37.342232.03860.9781
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Atestat ANRE instalații electrice, tip B
proiectare și execuție de instalații electrice în clădiri, branșamente de 0,4 kV; emis 14.06.2023
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
19694valabil14.06.2028ANRE
lista din 04.10.2026

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PREMIUM SILVA S.R.L.39185907în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 846 mii lei, 2 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SEPSINSTAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →