identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GHESU OVIS HAMANGIA S.R.L.

CAEN 145 — Creșterea ovinelor și caprinelor
CUI 46459444J36/416/2022Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
618mii lei
▼ 32,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−159mii lei
▼ 1.846,9% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, GHESU OVIS HAMANGIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 617.700 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 32,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 159.230 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-159.230 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46459444
Nr. Reg. Comerțului
J36/416/2022 · EUID ROONRC.J36/416/2022
Cod CAEN
145 — Creșterea ovinelor și caprinelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-12 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Comunală Baia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Sat Stejaru Com. Stejaru
Adresă
JUD. TULCEA, SAT STEJARU COM. STEJARU, STR. 8, NR.6 · 2 firme aici
Cod poștal
827215
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
617.700 lei
▼ 32,0%
Profit net
-159.230 lei
▼ 1.846,9%
Datorii
1.049.269 lei
▲ 19,8%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 190.000 lei2024: 908.950 lei2025: 617.700 lei618 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 53.546 lei2024: 9.115 lei2025: -159.230 lei−159 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-25,8%
Creștere CA an/an
-32,0%
CA / salariat
308.850 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-92,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-20,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025617.700 lei-159.230 lei1.049.269 lei1.221.908 lei172.639 lei2
2024908.950 lei9.115 lei875.849 lei1.207.718 lei331.869 lei1
2023190.000 lei53.546 lei1.267.474 lei1.427.445 lei159.971 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CB
CERES BIO STEJARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 45084036 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CERES BIO STEJARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ45084036în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea ovinelor și caprinelor · Tulcea

MZ
MIT ZOOTEHNIC S.R.L.
CUI 48218582 · Sat Stejaru Com. Stejaru
CM
CRIST MGT STEJARU S.R.L.
CUI 44143614 · Sat Stejaru Com. Stejaru
VO
VAN-OVIS SRL
CUI 19077900 · Sat Stejaru Com. Stejaru
IC
IZET COMPANY S.R.L.
CUI 50998641 · Orş. Babadag
PL
PRESCOM LIVESTOCK S.R.L.
CUI 49355626 · Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu
RL
RYANDS LIVESTOCK S.R.L.
CUI 49351179 · Com. Mihail Kogălniceanu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GHESU OVIS HAMANGIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →