identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

LEO & SABRY S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 46776787J2022001027303Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
778mii lei
▲ 42,5% vs. 2024
Profit net · 2025
12mii lei
▼ 31,2% vs. 2024
Salariați
5
▲ 150,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LEO & SABRY S.R.L. (CUI 46776787, nr. J2022001027303) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Negrești-Oaș, județul Satu Mare, înființată în 2022. Activitatea principală: restaurante (CAEN 5611). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 778 mii lei și 5 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, LEO & SABRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 778.337 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 42,5%. Rezultatul net a fost un profit de 12.034 lei. Datoriile totale au crescut cu 222,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46776787
Nr. Reg. Comerțului
J2022001027303 · EUID ROONRC.J2022001027303
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-05 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Orş. Negreşti-Oaş
Adresă
JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, ALEEA CRINULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
445200
Contact declarat
46 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 29 firme.

100 mN12345678
  1. GAMA CONSTRUCT S.R.L. · 103 m · CAEN 4120 · +1 firme la aceeași adresă
  2. RGP IMOBILIARE S.R.L. · 134 m · CAEN 6831
  3. CMD AUTO OAŞ S.R.L. · 143 m · CAEN 9531 · +2 firme la aceeași adresă
  4. GECONS S.R.L. · 143 m · CAEN 4120
  5. VERITAL INSECO VENTURES S.R.L. · 152 m · CAEN 4322
  6. TEODENT MEDICINA DENTARA S.R.L. · 153 m · CAEN 8623
  7. AUTOGEOMYR SRL · 160 m · CAEN 7711
  8. AY CONFORT SOLUTIONS S.R.L. · 166 m · CAEN 4322 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025778 mii lei▲ 42,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
195 mii389 mii584 mii778 mii2023 · cifră de afaceri: 329.478 lei2023 · profit net: 52.252 lei20232024 · cifră de afaceri: 546.179 lei2024 · profit net: 17.494 lei20242025 · cifră de afaceri: 778.337 lei778 mii2025 · profit net: 12.034 lei2025
Salariați
5▲ 150,0%
20232025
Datorii totale
251 mii lei▲ 222,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5611 · 10.308 firme · mai sus decât 55% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Satu Mare · mai sus decât 73% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,6% marjă · mai sus decât 48% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
+42,5%
CA / salariat
155.667 lei
Datorii / active
93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
62,1%
Grad de îndatorare
93%
Angajați, în timp
2 → 5 (2023–2025, +150%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025778.337+42,5%12.034−31,2%1,5%250.695270.07519.3805
2024546.179+65,8%17.494−66,5%3,2%77.638124.98447.3462
2023329.47852.25215,9%33.50385.05551.5522

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre LEO & SABRY S.R.L.

Este LEO & SABRY S.R.L. o firmă activă?

Da. LEO & SABRY S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este LEO & SABRY S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LEO & SABRY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.04.2024 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO46776787.

Ce cifră de afaceri are LEO & SABRY S.R.L.?

În 2025, LEO & SABRY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 778.337 lei, în creștere cu 42,5% față de 2024, și un profit net de 12.034 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LEO & SABRY S.R.L.?

În 2025, LEO & SABRY S.R.L. a raportat un număr mediu de 5 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este LEO & SABRY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LEO & SABRY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are LEO & SABRY S.R.L. datorii la ANAF?

LEO & SABRY S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LEO & SABRY S.R.L.?

Sediul social declarat al LEO & SABRY S.R.L. este în JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, ALEEA CRINULUI.

Ce activitate are LEO & SABRY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a LEO & SABRY S.R.L. este „Restaurante” (cod CAEN 5611).

Când a fost înființată LEO & SABRY S.R.L.?

LEO & SABRY S.R.L. a fost înregistrată pe 05.09.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022001027303.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LEO & SABRY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala