identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

HERAT PRODUCTION S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 50172061J2024011010409Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
868mii lei
▲ 221,5% vs. 2024
Profit net · 2025
33mii lei
▲ 67,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

HERAT PRODUCTION S.R.L. (CUI 50172061, nr. J2024011010409) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Negrești-Oaș, județul Satu Mare, înființată în 2024. Activitatea principală: restaurante (CAEN 5611). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 868 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, HERAT PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 868.194 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 221,5%. Rezultatul net a fost un profit de 32.925 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50172061
Nr. Reg. Comerțului
J2024011010409 · EUID ROONRC.J2024011010409
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-06-03 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Orş. Negreşti-Oaş
Adresă
JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. VICTORIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
28 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 112 firme.

100 mN12345678
  1. KAISER STUCK S.R.L. · 82 m · CAEN 4772
  2. EXOTIC MARKET PRODUCTS S.R.L. · 97 m · CAEN 4634
  3. MINIONA IMPEX S.R.L. · 106 m · CAEN 4222
  4. CONSTRUCT FINISION S.R.L. · 139 m · CAEN 4120
  5. AMENAJĂRI GRĂDINI NEGREŞTI OAŞ S.R.L. · 143 m · CAEN 8130 · +1 firme la aceeași adresă
  6. OBSICOM S.R.L. · 154 m · CAEN 4712
  7. UNIO INDUSTRIAL PARC S.R.L. · 155 m · CAEN 6820
  8. BANCA COMERCIALA ROMANA SA SUCURSALA NEGRESTI-OAS · 159 m · CAEN 6419

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025868 mii lei▲ 221,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
217 mii434 mii651 mii868 mii2024 · cifră de afaceri: 270.011 lei2024 · profit net: 19.654 lei20242025 · cifră de afaceri: 868.194 lei868 mii2025 · profit net: 32.925 lei2025
Salariați
2
20242025
Datorii totale
39 mii lei▼ 40,6%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5611 · 10.308 firme · mai sus decât 57% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Satu Mare · mai sus decât 75% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
3,8% marjă · mai sus decât 58% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,8%
Creștere CA an/an
+221,5%
CA / salariat
434.097 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,4%
Grad de îndatorare
54%
Angajați, în timp
2 → 2 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025868.194+222%32.925+67,5%3,8%38.56671.69233.1262
2024270.01119.6547,3%64.91684.77019.8542

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-03410/266/2026Judecătoria NegrestioaspretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre HERAT PRODUCTION S.R.L.

Este HERAT PRODUCTION S.R.L. o firmă activă?

Da. HERAT PRODUCTION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este HERAT PRODUCTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, HERAT PRODUCTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.07.2025 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO50172061.

Ce cifră de afaceri are HERAT PRODUCTION S.R.L.?

În 2025, HERAT PRODUCTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 868.194 lei, în creștere cu 221,5% față de 2024, și un profit net de 32.925 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are HERAT PRODUCTION S.R.L.?

În 2025, HERAT PRODUCTION S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este HERAT PRODUCTION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care HERAT PRODUCTION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are HERAT PRODUCTION S.R.L. procese în instanță?

Da, HERAT PRODUCTION S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are HERAT PRODUCTION S.R.L. datorii la ANAF?

HERAT PRODUCTION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul HERAT PRODUCTION S.R.L.?

Sediul social declarat al HERAT PRODUCTION S.R.L. este în JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. VICTORIEI.

Ce activitate are HERAT PRODUCTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a HERAT PRODUCTION S.R.L. este „Restaurante” (cod CAEN 5611).

Când a fost înființată HERAT PRODUCTION S.R.L.?

HERAT PRODUCTION S.R.L. a fost înregistrată pe 03.06.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024011010409.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HERAT PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala