identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

LESIUS SALT S.R.L.

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 47091102J2022021580400Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
1,14mil lei
Profit net · 2025
766mii lei
▲ 17.891,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LESIUS SALT S.R.L. (CUI 47091102, nr. J2022021580400) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2022. Activitatea principală: activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,14 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, LESIUS SALT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.140.120 lei. Rezultatul net a fost un profit de 766.261 lei. Datoriile totale au crescut cu 96,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47091102
Nr. Reg. Comerțului
J2022021580400 · EUID ROONRC.J2022021580400
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
20883
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 958 firme.

100 mN12345678
  1. MC BOUF S.R.L. · 23 m · CAEN 5610 · +3 firme la aceeași adresă
  2. LANTEL SYSTEMS SRL · 50 m · CAEN 5611 · +4 firme la aceeași adresă
  3. ADDICTIVE DESIGN S.R.L. · 63 m · CAEN 4791
  4. SICOR SRL · 66 m · CAEN 4322 · +1 firme la aceeași adresă
  5. GFS INVESTMENTS ROMANIA S.R.L. · 71 m · CAEN 4775 · +1 firme la aceeași adresă
  6. CRISTORES SRL · 71 m · CAEN 7022 · +2 firme la aceeași adresă
  7. TARGET MULTIMEDIA SRL · 74 m · CAEN 7440 · +3 firme la aceeași adresă
  8. REP INVEST S.R.L. · 75 m · CAEN 4771 · +13 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,14 mil lei
Cifră de afaceriProfit net
285 mii570 mii855 mii1,14 mil2023 · profit net: -20.112 lei20232024 · profit net: -4.307 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.140.120 lei1,14 mil2025 · profit net: 766.261 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
45 mii lei▲ 96,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7020 · 11.582 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 79% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
67,2% marjă · mai sus decât 81% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
67,2%
CA / salariat
1.140.120 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
102,9%
Grad de îndatorare
6%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.140.120766.26167,2%44.905787.106744.4361
2024—-4.307—22.8561.031-21.8251
2023—-20.112—22.5535.035-17.5181

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-05-291535/108/2026Tribunalul Aradobligaţia de a faceFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate

FirmăCUIStare
AQUA RAIA S.R.L.47089919în funcțiune
DDD MALM S.R.L.50947567în funcțiune
DDD SAEN S.R.L.49657713în funcțiune
RESNAT MINING S.R.L.47100855în funcțiune
TREND-INVEST SRL16853845în funcțiune
TREVIX S.R.L.51652157în funcțiune
CARPATIA INVEST S.R.L.52061078în funcțiune
DDD BURUIAN HOLDING S.R.L.49625312în funcțiune
DDD LINER S.R.L.50939394în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 11 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 10 active, cifră de afaceri cumulată 5,80 mil lei, 7 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre LESIUS SALT S.R.L.

Este LESIUS SALT S.R.L. o firmă activă?

Da. LESIUS SALT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este LESIUS SALT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LESIUS SALT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 10.09.2025 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO47091102.

Ce cifră de afaceri are LESIUS SALT S.R.L.?

În 2025, LESIUS SALT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.140.120 lei, și un profit net de 766.261 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LESIUS SALT S.R.L.?

În 2025, LESIUS SALT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este LESIUS SALT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LESIUS SALT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 12.10.2026.

Are LESIUS SALT S.R.L. procese în instanță?

Da, LESIUS SALT S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are LESIUS SALT S.R.L. datorii la ANAF?

LESIUS SALT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LESIUS SALT S.R.L.?

Sediul social declarat al LESIUS SALT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CAL MOŞILOR.

Ce activitate are LESIUS SALT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a LESIUS SALT S.R.L. este „Activități de consultanță în afaceri și management” (cod CAEN 7020).

Când a fost înființată LESIUS SALT S.R.L.?

LESIUS SALT S.R.L. a fost înregistrată pe 28.10.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022021580400.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LESIUS SALT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala