identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SSR ESTATE MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 47109919J04/1942/2022Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
373mii lei
▲ 3.008,8% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▲ 140,2% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, SSR ESTATE MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 373.057 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3.008,8%. Rezultatul net a fost un profit de 14.057 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47109919
Nr. Reg. Comerțului
J04/1942/2022 · EUID ROONRC.J04/1942/2022
Cod CAEN
6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-01 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Orş. Comăneşti
Adresă
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. MOLDOVEI, NR.59 BIS · 4 firme aici
Cod poștal
605200
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
373.057 lei
▲ 3.008,8%
Profit net
14.057 lei
▲ 140,2%
Datorii
10.490.254 lei
▼ 2,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.802.814 lei2024: 12.000 lei2025: 373.057 lei373 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.109.044 lei2024: 5.852 lei2025: 14.057 lei14 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,8%
Creștere CA an/an
+3.008,8%
CA / salariat
373.057 lei
Datorii / active
90%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+139,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025373.057 lei14.057 lei10.490.254 lei11.655.208 lei1.164.954 lei1
202412.000 lei5.852 lei10.706.936 lei11.857.833 lei1.150.897 lei
20231.802.814 lei1.109.044 lei10.961.950 lei12.106.995 lei1.145.045 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SI
SSR INVEST & LOGISTIC GRUP SRL
CUI 36801255 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
TL
TEHNO LOGYSTIC CONSTRUCT SRL
CUI 26115977 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
TC
TRUCK CONSTRUCT LOGISTYC SRL
CUI 24907555 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AXION REAL CONSTRUCT GROUP S.R.L.52845385în funcțiune
BVA SERVICII SRL30941845în funcțiune
CERELIX GRAINS S.R.L.55001445în funcțiune
GIANDREROB CONSTRUCT S.R.L.41554437radiată
ROBANDRE LOGISTIC SRL32890659în funcțiune
ROMFOREST SERV SRL26843105în funcțiune
SGRA TRANS GRUP S.R.L.39187754în funcțiune
SILVASERV TRANS SRL26679119în funcțiune
SSR FOTOVOLTAIC ENERGY S.R.L.47114575în funcțiune
SSR INVEST & LOGISTIC GRUP SRL36801255în funcțiune
VALSOR CONSTRUCT MATERIALS S.R.L.50792721în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Bacău

HO
HORAIZING SRL
CUI 12014204 · Orş. Comăneşti
OP
OVM PROPERTIES S.R.L.
CUI 55454080 · Mun. Bacău
CD
CVC DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 54898785 · Mun. Moineşti
ES
E.S.M. DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 53971330 · Mun. Oneşti
MC
MAES CAPITAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52513297 · Mun. Bacău
VR
VTZ RESIDENCE S.R.L.
CUI 51471320 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SSR ESTATE MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →