identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

INVESTMENT SANTANA S.R.L.

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 48917408J40/18964/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
335mii lei
▲ 464,3% vs. 2024
Profit net · 2025
255mii lei
▲ 3.413,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, INVESTMENT SANTANA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 335.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 464,3%. Rezultatul net a fost un profit de 254.684 lei. Datoriile totale au crescut cu 39,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48917408
Nr. Reg. Comerțului
J40/18964/2023 · EUID ROONRC.J40/18964/2023
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-10 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
335.177 lei
▲ 464,3%
Profit net
254.684 lei
▲ 3.413,4%
Datorii
585.453 lei
▲ 39,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 223.550 lei2024: 59.400 lei2025: 335.177 lei335 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 177.416 lei2024: 7.249 lei2025: 254.684 lei255 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
76,0%
Creștere CA an/an
+464,3%
CA / salariat
335.177 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025335.177 lei254.684 lei585.453 lei873.226 lei287.773 lei1
202459.400 lei7.249 lei421.201 lei454.290 lei33.089 lei1
2023223.550 lei177.416 lei125.168 lei302.784 lei177.616 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

30 firme afiliate · 7 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
A.V. LUXURY APARTMENT S.R.L.49155180în funcțiune
AKTINIUM CONSTRUCTION AND INVESTMENTS S.R.L.51373888în dizolvare
AKTINIUM ISRAEL CONSTRUCTION INVESTMENT S.R.L.37015175în funcțiune
AKTINIUM ISRAEL MANAGEMENT SRL37874085în funcțiune
B.G.H. APARTMENT S.R.L.49157360în funcțiune
B.H. LUXURY REAL ESTATE S.R.L.38883197în funcțiune
BEN DREAM S.R.L.23743187în funcțiune
CORBEANCA TEREN LUXURY S.R.L.48528524radiată
DIN DREAM S.R.L.24022804în funcțiune
DORISS REAL ESTATE SRL17043405radiată
ELLARI DREAM S.R.L.22290436în funcțiune
ILRO TOP RESIDENTIAL PROJECTS SRL23920408radiată
K.K. APARTMENT S.R.L.49186845în funcțiune
L.D. APARTMENT S.R.L.49154274în funcțiune
LAND AND REAL ESTATE SALES S.R.L.51736444în funcțiune
LDS PROPERTY CONSULTING S.R.L.48520890radiată
LUXURY COSMETIC & BEAUTY S.R.L.49136979în funcțiune
LUXURY COSMETIC S.R.L.48716005în funcțiune
LUXURY PROPERTIES APARTMENTS S.R.L.48716412în funcțiune
LUXURY PROPERTY APARTMENT & TEREN S.R.L.49076559în funcțiune
M.M. APARTMENT S.R.L.49154312în funcțiune
MAMAIA CONSULTING S.R.L.48520792radiată
MAMAIA LUXURY APARTAMENTS & PROJECT S.R.L.46600089în funcțiune
MONICA DREAM S.R.L.24022812în funcțiune
RON DREAM S.R.L.23743179în funcțiune
SHINE RESIDENCE CORBEANCA S.R.L.36934316în funcțiune
UT CENTER PROINVEST SRL21731526radiată
V.L. CENTER SRL21261530în funcțiune
W.L.R. APARTMENT S.R.L.49164073în funcțiune
X.X. APARTMENT S.R.L.49176914în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

PD
PANGRATTI-DEMETRIADE RESIDENCE SRL S.R.L.
CUI 50624639 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MC
MINATA CORP S.R.L.
CUI 50557440 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FN
FUNDULEA NEAR THE LAKE LUXURY PROJECT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50486358 · Sector 4 Mun. Bucureşti
OI
OPTIONE IMOB S.R.L.
CUI 50191373 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DR
DCA REZIDENCE S.R.L.
CUI 50122985 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AA
ALREX ALPHA S.R.L.
CUI 49994794 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INVESTMENT SANTANA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →