identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

TECHMARK INNOVATIONS S.R.L.

CAEN 7830 — Servicii de furnizare și management a forței de muncă
CUI 49206390J40/22830/2023Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
5,01mil lei
▼ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
352mii lei
▼ 62,6% vs. 2024
Salariați
15
▼ 11,8% vs. 2024
Vechime
2ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TECHMARK INNOVATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.013.465 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 351.723 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
49206390
Nr. Reg. Comerțului
J40/22830/2023 · EUID ROONRC.J40/22830/2023
Cod CAEN
7830 — Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7820. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-11-29 (2 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN12345678
  1. PONTIAC IMPROEX SRL · 43 m · CAEN 812 · +3 firme la aceeași adresă
  2. SUN ELECTRONIC COMPANY S.R.L. · 59 m · CAEN 2511 · +1 firme la aceeași adresă
  3. ISTYNIE INVEST S.R.L. · 61 m · CAEN 6820 · +5 firme la aceeași adresă
  4. BRĂTILĂ FITNESS S.R.L. · 88 m · CAEN 8551 · +3 firme la aceeași adresă
  5. ABYSS FILM SRL · 93 m · CAEN 5911
  6. ALEX 85 IMPEX - S.R.L. · 96 m · +1 firme la aceeași adresă
  7. VILA TRUBADUR S.R.L. · 102 m · CAEN 5520
  8. DP CONSULTING & ADVISORY SRL · 104 m · CAEN 6312 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20255,01 mil lei▼ 17,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,51 mil3,02 mil4,54 mil6,05 mil2023 · cifră de afaceri: 129.500 lei2023 · profit net: 125.157 lei20232024 · cifră de afaceri: 6.049.025 lei2024 · profit net: 940.143 lei20242025 · cifră de afaceri: 5.013.465 lei5,01 mil2025 · profit net: 351.723 lei2025
Salariați
15▼ 11,8%
20232025
Datorii totale
370 mii lei▲ 4,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7830 · 365 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
7,0% marjă · mai sus decât 30% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,0%
Creștere CA an/an
-17,1%
CA / salariat
334.231 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,9%
Grad de îndatorare
38%
Angajați, în timp
1 → 15 (2023–2025, +1.400%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.013.465−17,1%351.723−62,6%7,0%370.266983.741629.51015
20246.049.025+999%940.143+651%15,5%354.8561.309.248964.34517
2023129.500125.15796,6%4.298129.655125.3571

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
DLB VERDI PROPERTIES S.R.L.48204722în funcțiune
FEDALU PROPERTY S.R.L.50668325în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 6,18 mil lei, 17 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Servicii de furnizare și management a forței de muncă · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TECHMARK INNOVATIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →