identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

HANUL DE LA STRADA RESORT S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 50622212J2024026686000Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,08mil lei
▲ 1.101,4% vs. 2024
Profit net · 2025
459mii lei
▲ 42.674,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
1ani
din 2024
În anul 2025, HANUL DE LA STRADA RESORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.076.044 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.101,4%. Rezultatul net a fost un profit de 458.527 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50622212
Nr. Reg. Comerțului
J2024026686000 · EUID ROONRC.J2024026686000
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-10-01 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Româneşti Com. Bărcăneşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT ROMÂNEŞTI COM. BĂRCĂNEŞTI, STR. IRISULUI, NR.293 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

2 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.076.044 lei
▲ 1.101,4%
Profit net
458.527 lei
▲ 42.674,5%
Datorii
3.561.122 lei
▼ 14,8%
Salariați
1

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
42,6%
Creștere CA an/an
+1.101,4%
CA / salariat
1.076.044 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.076.044 lei458.527 lei3.561.122 lei4.018.772 lei457.650 lei1
202489.565 lei-1.077 lei4.179.918 lei4.179.041 lei-877 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EG
ECO GREEN BACANIE S.R.L.
CUI 50707530 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
HT
HAN - TAVERNA S.R.L.
CUI 46602462 · Restaurante

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FUTURE GREEN ENERGY SOLUTION S.R.L.44963320în funcțiune
GEMADACAR IMOB SRL37675120în procedură
INNUENDO TRIP SRL33309151radiată
LEDCORE GROUP INVEST SRL36832782radiată
POKER CLUB PLUS SRL33053842radiată
REAL LOCATOR RESIDENCE S.R.L.45409731în funcțiune
RESORT ROMANEȘTI S.R.L.47726256activitate suspendată
SHATZI INVESTMENT IMOB S.R.L.43094017activitate suspendată
VERONA SALON SRL30921082radiată
WIN SPORT CAFE S.R.L.40971967radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Prahova

HT
HAN - TAVERNA S.R.L.
CUI 46602462 · Sat Româneşti Com. Bărcăneşti
CS
CONDRICICEAS S.R.L.
CUI 55484692 · Mun. Ploieşti
ME
MEMA EVENTS S.R.L.
CUI 55450410 · Sat Filipeştii de Pădure Com. Filipeştii de Pădure
RR
RAI RITCHEN S.R.L.
CUI 55427816 · Sat Valea Poienii Com. Valea Călugărească
JF
JUST FOOD EMA S.R.L.
CUI 55142665 · Mun. Ploieşti
CM
CRIS MONTAN S.R.L.
CUI 55126414 · Orş. Sinaia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HANUL DE LA STRADA RESORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →