identitate. Intră în cont Pro
31 ANI PE PIAȚĂ

MITROFAR SRL

CAEN 4291 — Construcții hidrotehnice
CUI 6364264J1994000737363Plătitor TVA din 1994Verificat ANAF 16.10.2026mitrofar.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,98mil lei
▼ 11,6% vs. 2024
Profit net · 2025
102mii lei
▼ 80,3% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MITROFAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.980.394 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,6%. Rezultatul net a fost un profit de 101.939 lei. Datoriile totale au crescut cu 818,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
6364264
Nr. Reg. Comerțului
J1994000737363 · EUID ROONRC.J1994000737363
Cod CAEN
4291 — Construcții hidrotehnice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1994-11-08 (31 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR MIHAI EMINESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
mitrofar.ro
Email
c.caraman@mitrofar.ro
Nota site-ului
7,1/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 27.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. E.T.C. INTERMED SRL · 25 m · CAEN 4685
  2. MUTED SPACE S.R.L. · 54 m · CAEN 7111
  3. DIPLOMAT SRL · 55 m · CAEN 4719
  4. TCP ADVISING S.R.L. · 71 m · CAEN 7020
  5. VADCOM S.R.L. · 89 m · CAEN 7112
  6. SILO GRUPTAX S.R.L. · 94 m · CAEN 4932 · +1 firme la aceeași adresă
  7. JND LEGNAMI S.R.L. · 95 m · CAEN 4673
  8. OSCAR BOATS GROUP S.R.L. · 105 m · CAEN 5030 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,98 mil lei▼ 11,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
8,62 mil17,25 mil25,87 mil34,50 mil2023 · cifră de afaceri: 34.497.226 lei2023 · profit net: 17.086.765 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.240.209 lei2024 · profit net: 517.373 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.980.394 lei1,98 mil2025 · profit net: 101.939 lei2025
Salariați
4▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
10,25 mil lei▲ 818,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4291 · 131 firme · mai sus decât 56% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Tulcea · mai sus decât 86% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
5,2% marjă · mai sus decât 48% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,1%
Creștere CA an/an
-11,6%
CA / salariat
495.099 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-1,5%/an
Grad de îndatorare
37%
Angajați, în timp
3 → 4 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.980.394−11,6%101.939−80,3%5,1%10.251.05727.764.93317.547.3354
20242.240.209−93,5%517.373−97,0%23,1%1.116.51718.457.63217.484.1422
202334.497.22617.086.76549,5%7.182.36028.048.57919.373.4714
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Licență/autorizație energie electrică
Producere
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
1696expirata—ANRE
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
47.600 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate

FirmăCUIStare
CC GREEN ORGANIZATION S.R.L.26587538în funcțiune
DELTA PREMIUM RESIDENCE SRL36736734în funcțiune
HOTEL DELTA SA7361355în funcțiune
MATCONS SRL8494732în funcțiune
PEDROMAR TRUST S.R.L.14859213în funcțiune
TULCEA GREEN ENERGY SRL28840857în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Construcții hidrotehnice · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MITROFAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →