identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

AVI SERV SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 8150143J1996000146101Plătitor TVA din 1996Verificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,64mil lei
▲ 247,0% vs. 2024
Profit net · 2025
105mii lei
▲ 152,9% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
30ani
din 1996
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, AVI SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.643.286 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 247,0%. Rezultatul net a fost un profit de 104.868 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8150143
Nr. Reg. Comerțului
J1996000146101 · EUID ROONRC.J1996000146101
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-02-26 (30 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Albeşti Com. Smeeni
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT ALBEŞTI COM. SMEENI, STR INDEPENDENȚEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
127596

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20254,64 mil lei▲ 247,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,16 mil2,32 mil3,48 mil4,64 mil2023 · cifră de afaceri: 3.297.765 lei2023 · profit net: 453.991 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.338.230 lei2024 · profit net: 41.470 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.643.286 lei4,64 mil2025 · profit net: 104.868 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
5,58 mil lei▲ 13,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 111 · 8.923 firme · mai sus decât 85% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Buzău · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,3% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
+247,0%
CA / salariat
1.547.762 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,9%/an
Grad de îndatorare
58%
Angajați, în timp
1 → 3 (2021–2025, +200%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.643.286+247%104.868+153%2,3%5.578.1489.551.4502.468.4913
20241.338.230−59,4%41.470−90,9%3,1%4.895.6449.007.0042.369.9053
20233.297.765453.99113,8%4.480.1707.258.8872.778.7173
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-05-101273/282/2024Judecătoria Pogoanelepartaj judiciarFondIntervenient

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AVI SERV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →