identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

CIBALI SRL

CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 8628354J1996000373013Plătitor TVA din 1996Verificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
27,41mil lei
▲ 6,1% vs. 2023
Profit net · 2024
876mii lei
▲ 8,4% vs. 2023
Salariați
13
▼ 13,3% vs. 2023
Contracte publice
539
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CIBALI SRL (CUI 8628354, nr. J1996000373013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Sebeș, județul Alba, înființată în 1996. Activitatea principală: comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4639). Este plătitoare de TVA din 1996. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 27,41 mil lei și 13 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2024, CIBALI SRL a raportat o cifră de afaceri de 27.413.556 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,1%. Rezultatul net a fost un profit de 876.090 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
8628354
Nr. Reg. Comerțului
J1996000373013 · EUID ROONRC.J1996000373013
Cod CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1996-07-18 (30 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Alba
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Sebeş
Adresă
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. CÂNTARULUI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515800

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

100 mN12345678
  1. FINANCE BUSINESS LUC S.R.L. · 35 m · CAEN 7020 · +2 firme la aceeași adresă
  2. SDOORS POWER S.R.L. · 111 m · CAEN 4324
  3. ALEX TOK INSTAL S.R.L. · 125 m · CAEN 4322 · +11 firme la aceeași adresă
  4. FANEG S.R.L. · 127 m · CAEN 6831
  5. DANMONI TRANSPORT SRL · 134 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  6. REIFEN GARAGE S.R.L. · 143 m · CAEN 9531 · +3 firme la aceeași adresă
  7. DEIAN PRODUCȚIE S.R.L. · 154 m · CAEN 6820
  8. AGROSOLTECH S.R.L. · 168 m · CAEN 4322 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202427,41 mil lei▲ 6,1% față de 2023
Cifră de afaceriProfit net
6,85 mil13,71 mil20,56 mil27,41 mil2022 · cifră de afaceri: 27.401.366 lei2022 · profit net: 838.187 lei20222023 · cifră de afaceri: 25.847.832 lei2023 · profit net: 807.936 lei20232024 · cifră de afaceri: 27.413.556 lei27,41 mil2024 · profit net: 876.090 lei2024
Salariați
13▼ 13,3%
20222024
Datorii totale
4,96 mil lei▲ 3,1%
20222024

Indicatori 2024

Marjă netă
3,2%
Creștere CA an/an
+6,1%
CA / salariat
2.108.735 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,8%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+5,1%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202427.413.556+6,1%876.090+8,4%3,2%4.962.88111.819.7156.857.71713
202325.847.832−5,7%807.936−3,6%3,1%4.813.55010.795.1775.981.62715
202227.401.366838.1873,1%3.421.1808.550.6805.173.69113
Încă 8 ani de istoric (2014–2021)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

539

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
63
Valoare totală
280.011 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
476
Valoare totală
1.890.092 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-08-082392/298/2023Judecătoria SebespretenţiiFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COMPIL BUNEA S.A.14108593radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 27,62 mil lei, 15 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CIBALI SRL

Este CIBALI SRL o firmă activă?

Da. CIBALI SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este CIBALI SRL plătitoare de TVA?

Da, CIBALI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18.07.1996 (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO8628354.

Ce cifră de afaceri are CIBALI SRL?

În 2024, CIBALI SRL a avut o cifră de afaceri de 27.413.556 lei, în creștere cu 6,1% față de 2023, și un profit net de 876.090 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CIBALI SRL?

În 2024, CIBALI SRL a raportat un număr mediu de 13 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CIBALI SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CIBALI SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are CIBALI SRL procese în instanță?

Da, CIBALI SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CIBALI SRL datorii la ANAF?

CIBALI SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CIBALI SRL?

Sediul social declarat al CIBALI SRL este în JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. CÂNTARULUI.

Ce activitate are CIBALI SRL?

Activitatea principală declarată a CIBALI SRL este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4639).

Când a fost înființată CIBALI SRL?

CIBALI SRL a fost înregistrată pe 18.07.1996, cu numărul de ordine în registrul comerțului J1996000373013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CIBALI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala