identitate. Intră în cont Pro
27 ANI PE PIAȚĂ

REFLEX SRL

CAEN 1813 — Servicii pregătitoare pentru pretipărire
CUI 11084066J1998000251144Plătitor TVA din 1998TVA la încasareVerificat ANAF 14.10.2026RO e-FacturaÎn insolvențăActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
96mii €
▼ 7,7% vs. 2024
Profit net · 2025
83mii €
▼ 9,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
27ani
din 1998
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Firmă în procedură de insolvență. procedura insolvenţei termen administrativ - depunere raport activitate · stadiu: Fond · dosar 123/83/2021 · 22.01.2021
Sursa: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro). Verifică stadiul curent la instanță înainte de orice decizie comercială.
Pe scurt
În anul 2025, REFLEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 484.948 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,4%. Rezultatul net a fost un profit de 417.031 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
11084066
Nr. Reg. Comerțului
J1998000251144 · EUID ROONRC.J1998000251144
Cod CAEN
1813 — Servicii pregătitoare pentru pretipărire
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1998-10-19 (27 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. ORBÁN BALÁZS
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
520016

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. PETRAMETRA MANAGEMENT S.R.L. · 20 m · CAEN 4933
  2. KADREX SRL · 37 m · CAEN 2562
  3. PRO DRIVE TEAM S.R.L. · 55 m · CAEN 8553
  4. ALIMIX S.R.L. · 58 m · CAEN 4711
  5. HI-FI SERVICE S.R.L. · 73 m · CAEN 4941
  6. TILLA CONNEXION S.R.L. · 121 m · CAEN 6392
  7. A&T WATER SRL · 125 m · CAEN 4669
  8. ZETA SERVICII SRL · 127 m · CAEN 5320

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202596 mii €▼ 7,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
26 mii52 mii78 mii104 mii2023 · cifră de afaceri: 95.716 €2023 · profit net: 86.242 €20232024 · cifră de afaceri: 104.136 €2024 · profit net: 91.664 €20242025 · cifră de afaceri: 96.161 €96 mii2025 · profit net: 82.693 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
6.393 €▼ 40,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 1813 · 136 firme · mai sus decât 76% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Covasna · mai sus decât 64% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
86,0% marjă · mai sus decât 99% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
86,0%
Creștere CA an/an
-7,7%
CA / salariat
96.161 €
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,6%/an
Grad de îndatorare
7%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.161−7,7%82.693−9,8%86,0%6.39389.15782.7651
2024104.136+8,8%91.664+6,3%88,0%10.652102.38891.7361
202395.71686.24290,1%35.453121.76886.3141
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca debitor
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-04-2419087/325/2025Tribunalul Timisanulare proces verbal de contravenţie DGAF 0035986ApelIntimat Petent
2025-06-1119087/325/2025Judecătoria Timisoaraplângere contravenţională DGAF 0035986FondPetent
2021-01-22123/83/2021Tribunalul Satumareprocedura insolvenţei termen administrativ - depunere raport activitateFondDebitor
2017-06-152582/104/2017Tribunalul Oltcererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondDebitor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Servicii pregătitoare pentru pretipărire · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REFLEX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →