identitate. Intră în cont Pro
22 ANI PE PIAȚĂ

IOAN & ANCUTA SRL

CAEN 2361 — Fabricarea produselor din beton pentru construcții
CUI 16404579J30/542/2004Plătitor TVA din 2004Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,61mil lei
▲ 2,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−58mii lei
▼ 3.061,4% vs. 2024
Salariați
9
▼ 10,0% vs. 2024
Contracte publice
30
SEAP · activ 2024
În anul 2025, IOAN & ANCUTA SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.614.929 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 57.747 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-57.747 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
16404579
Nr. Reg. Comerțului
J30/542/2004 · EUID ROONRC.J30/542/2004
Cod CAEN
2361 — Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-05-10 (22 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Vama Com. Vama
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT VAMA COM. VAMA, STR. FERMEI, NR.528/G
Cod poștal
447350
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.614.929 lei
▲ 2,2%
Profit net
-57.747 lei
▼ 3.061,4%
Datorii
691.047 lei
▲ 16,0%
Salariați
9
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.519.148 lei2024: 1.580.665 lei2025: 1.614.929 lei1,61 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.344 lei2024: 1.950 lei2025: -57.747 lei−58 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 102025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,6%
Creștere CA an/an
+2,2%
CA / salariat
179.437 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.614.929 lei-57.747 lei691.047 lei1.843.873 lei1.152.826 lei9
20241.580.665 lei1.950 lei595.611 lei1.806.184 lei1.210.573 lei10
20231.519.148 lei13.344 lei842.008 lei2.050.631 lei1.208.623 lei9
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

30

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
4.332 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
28
Valoare totală
62.798 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea produselor din beton pentru construcții · Satu Mare

A&
ADI & ANCUTA POP S.R.L.
CUI 45773430 · Sat Vama Com. Vama
SB
STRAVO BUILD S.R.L.
CUI 53042872 · Orş. Negreşti-Oaş
GS
GLOBALSIM S.R.L.
CUI 52799297 · Sat Turţ Com. Turţ
TD
TAF DECOR S.R.L.
CUI 52759233 · Mun. Satu Mare
ES
ECOBETON SM S.R.L.
CUI 52195991 · Mun. Satu Mare
C&
C & M PRODUCTION ROMANIA S.R.L.
CUI 51962123 · Sat Petreşti Com. Petreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IOAN & ANCUTA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →