identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

360 REVOLUTION SRL

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 21678244J2007001157298Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
19,64mil lei
▲ 1,2% vs. 2024
Profit net · 2025
704mii lei
▼ 50,4% vs. 2024
Salariați
39
▼ 4,9% vs. 2024
Contracte publice
50
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, 360 REVOLUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 19.639.060 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,2%. Rezultatul net a fost un profit de 703.548 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 39.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21678244
Nr. Reg. Comerțului
J2007001157298 · EUID ROONRC.J2007001157298
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-05-04 (19 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, ŞOS. VESTULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
14 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 7 firme.

100 mN1234
  1. IPIP SA · 161 m · CAEN 7112 · +10 firme la aceeași adresă
  2. SYLCRIS IMPEX S.R.L. · 162 m · CAEN 4941 · +22 firme la aceeași adresă
  3. IANIS CARGO SRL · 178 m · CAEN 4941
  4. COMIAS IMPORT EXPORT S.R.L. · 210 m · CAEN 4711 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202519,64 mil lei▲ 1,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,91 mil9,82 mil14,73 mil19,64 mil2023 · cifră de afaceri: 18.500.549 lei2023 · profit net: 338.227 lei20232024 · cifră de afaceri: 19.404.497 lei2024 · profit net: 1.418.810 lei20242025 · cifră de afaceri: 19.639.060 lei19,64 mil2025 · profit net: 703.548 lei2025
Salariați
39▼ 4,9%
20232025
Datorii totale
12,97 mil lei▼ 7,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8230 · 1.873 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Prahova · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,6% marjă · mai sus decât 35% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
+1,2%
CA / salariat
503.566 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+8,1%/an
Grad de îndatorare
75%
Angajați, în timp
39 → 39 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202519.639.060+1,2%703.548−50,4%3,6%12.965.40917.200.0793.361.85239
202419.404.497+4,9%1.418.810+319%7,3%13.988.74918.713.6793.746.83941
202318.500.549338.2271,8%12.861.38417.293.0863.650.32939
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Mărci înregistrate

1

Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.

360 REVOLUTION CREATIVE EVENT PRODUCTION OSIM 2019

Contracte publice (SEAP)

50

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
513.742 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
45
Valoare totală
4.796.347 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

18
Dosare în care firma apare ca parte
18
Ca creditor
8
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-01-293045/3/2026Tribunalul Bucurestiplângere soluţii de neurmărire/netrimitere judecată (art.340 NCPP) ordonanţa dinFondPetent
2025-10-0820265/300/2023/a2Tribunalul Bucurestireexaminare taxe de timbruApelPetent
2025-10-0620265/300/2023/a1Tribunalul Bucurestireexaminare taxe de timbruApelIntimat
2025-03-2020265/300/2023Tribunalul BucurestipretenţiiApelApelant
2025-02-1413403/3/2024/a260Tribunalul Bucuresticontestaţie creanţe la tab.preliminar (360 REVOLUTION SRL)FondContestator
2024-11-083457/281/2024Tribunalul Prahovacontestaţie la executareApelIntimat Intimat
2024-09-1731887/3/2024Tribunalul Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Dosar disjuns conform dFondCreditor
2024-06-1010694/3/2018/a6Curtea De Apel Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăApelIntimat
2024-02-143457/281/2024Judecătoria Ploiesticontestaţie la executareFondIntimat
2024-01-181244/93/2017/a73Curtea De Apel Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăApelIntimat Creditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
360 REVOLUTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →