identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

PRESTIGE H.V. GRUP SRL

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 22177837J2007000964013Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,11mil lei
▼ 12,0% vs. 2024
Profit net · 2025
9.505lei
▲ 26,4% vs. 2024
Salariați
9
— constant
Contracte publice
130
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PRESTIGE H.V. GRUP SRL (CUI 22177837, nr. J2007000964013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Aiud, județul Alba, înființată în 2007. Activitatea principală: lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334). Este plătitoare de TVA din 2007. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,11 mil lei și 9 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, PRESTIGE H.V. GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.106.610 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,0%. Rezultatul net a fost un profit de 9.505 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22177837
Nr. Reg. Comerțului
J2007000964013 · EUID ROONRC.J2007000964013
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-07-30 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Aiud
Adresă
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. IULIU MANIU · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
515200
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. NORTHDAN SOFT S.R.L. · 39 m · CAEN 6210
  2. BELA DEVELOPMENT FAMILY SRL · 40 m · CAEN 5630
  3. IOLO NETWORK S.R.L. · 58 m · CAEN 4791
  4. LUK DE LUX LORINCZ SRL · 63 m · CAEN 5611 · +3 firme la aceeași adresă
  5. EMILY SUIT-UP COURIER S.R.L. · 68 m · CAEN 5320
  6. NIKOLAS JIBU TRANS S.R.L. · 90 m · CAEN 4941
  7. LABTEST S.R.L. · 100 m · CAEN 7120
  8. COMPREST V E C SRL · 101 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,11 mil lei▼ 12,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
883 mii1,77 mil2,65 mil3,53 mil2023 · cifră de afaceri: 3.006.380 lei2023 · profit net: 117.423 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.531.434 lei2024 · profit net: 7.517 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.106.610 lei3,11 mil2025 · profit net: 9.505 lei2025
Salariați
9
20232025
Datorii totale
2,38 mil lei▲ 14,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4334 · 1.354 firme · mai sus decât 96% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Alba · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,3% marjă · mai sus decât 30% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
-12,0%
CA / salariat
345.179 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,3%/an
Grad de îndatorare
82%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.106.610−12,0%9.505+26,4%0,3%2.375.2592.906.889531.6309
20243.531.434+17,5%7.517−93,6%0,2%2.070.1882.592.314522.1269
20233.006.380117.4233,9%1.760.7722.275.030514.6088
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

130

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
19.231 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
127
Valoare totală
954.453 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EXCENTRIC GROUP SRL13735152radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 4,24 mil lei, 9 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Alba

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-11DenumirePRESTIGE H.V. GRUP S.R.L.PRESTIGE H.V. GRUP SRL

Întrebări despre PRESTIGE H.V. GRUP SRL

Este PRESTIGE H.V. GRUP SRL o firmă activă?

Da. PRESTIGE H.V. GRUP SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este PRESTIGE H.V. GRUP SRL plătitoare de TVA?

Da, PRESTIGE H.V. GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 31.07.2007 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO22177837.

Ce cifră de afaceri are PRESTIGE H.V. GRUP SRL?

În 2025, PRESTIGE H.V. GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 3.106.610 lei, în scădere cu 12,0% față de 2024, și un profit net de 9.505 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PRESTIGE H.V. GRUP SRL?

În 2025, PRESTIGE H.V. GRUP SRL a raportat un număr mediu de 9 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PRESTIGE H.V. GRUP SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PRESTIGE H.V. GRUP SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are PRESTIGE H.V. GRUP SRL datorii la ANAF?

PRESTIGE H.V. GRUP SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PRESTIGE H.V. GRUP SRL?

Sediul social declarat al PRESTIGE H.V. GRUP SRL este în JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. IULIU MANIU.

Ce activitate are PRESTIGE H.V. GRUP SRL?

Activitatea principală declarată a PRESTIGE H.V. GRUP SRL este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334).

Când a fost înființată PRESTIGE H.V. GRUP SRL?

PRESTIGE H.V. GRUP SRL a fost înregistrată pe 30.07.2007, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2007000964013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PRESTIGE H.V. GRUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala