identitate. Intră în cont Pro
17 ANI PE PIAȚĂ

PANVERO SRL

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 25119741J16/236/2009Plătitor TVA din 2009Verificat ANAF 16.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,36mil lei
▲ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▼ 94,4% vs. 2024
Salariați
15
▲ 87,5% vs. 2024
Vechime
17ani
din 2009
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PANVERO SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.357.123 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,8%. Rezultatul net a fost un profit de 12.741 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
25119741
Nr. Reg. Comerțului
J16/236/2009 · EUID ROONRC.J16/236/2009
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2009-02-13 (17 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DOLJ
Localitate
Mun. Craiova
Adresă
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. PLEVNEI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 17 firme.

100 mN12345678
  1. EUROTRAFO S.R.L. · 23 m · CAEN 4614
  2. OMNIMEDIA S.R.L. · 24 m · CAEN 1820 · +5 firme la aceeași adresă
  3. H & N COMP SRL · 44 m · CAEN 4683 · +6 firme la aceeași adresă
  4. MICLE COM SRL · 70 m · CAEN 5611
  5. ARTBIARH GENERAL S.R.L. · 73 m · CAEN 7020
  6. ALFA LEGIS SRL · 74 m · CAEN 8299 · +2 firme la aceeași adresă
  7. EURO SPORT S.R.L. · 79 m · CAEN 4719
  8. SATAMI IMPEX SRL · 84 m · CAEN 5630 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20253,36 mil lei▲ 16,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
839 mii1,68 mil2,52 mil3,36 mil2023 · cifră de afaceri: 2.982.330 lei2023 · profit net: 497.362 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.873.360 lei2024 · profit net: 227.885 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.357.123 lei3,36 mil2025 · profit net: 12.741 lei2025
Salariați
15▲ 87,5%
20232025
Datorii totale
627 mii lei▼ 23,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 1071 · 5.744 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Dolj · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,4% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+16,8%
CA / salariat
223.808 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+3,3%/an
Grad de îndatorare
44%
Angajați, în timp
8 → 15 (2021–2025, +88%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.357.123+16,8%12.741−94,4%0,4%626.6151.432.6821.006.21715
20242.873.360−3,7%227.885−54,2%7,9%816.2891.789.065993.4768
20232.982.330497.36216,7%411.5241.595.3291.055.6998
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-12-1137048/215/2025Judecătoria Craiovacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LACTPROD SRL14430571radiată
LAGO TOUR SRL17921352radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 3,36 mil lei, 15 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Dolj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PANVERO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →