identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

GEN MARY AGRO SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 31382334J2013000246103Plătitor TVA din 2013Verificat ANAF 15.10.2026ActivăDepozit autorizat MADR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,90mil lei
▲ 186,1% vs. 2024
Profit net · 2025
45mii lei
▼ 75,7% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, GEN MARY AGRO SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.901.778 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 186,1%. Rezultatul net a fost un profit de 44.717 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31382334
Nr. Reg. Comerțului
J2013000246103 · EUID ROONRC.J2013000246103
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-19 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,90 mil lei▲ 186,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
475 mii951 mii1,43 mil1,90 mil2023 · cifră de afaceri: 1.017.320 lei2023 · profit net: 69.129 lei20232024 · cifră de afaceri: 664.700 lei2024 · profit net: 184.364 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.901.778 lei1,90 mil2025 · profit net: 44.717 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
461 mii lei▼ 42,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 111 · 8.923 firme · mai sus decât 68% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Buzău · mai sus decât 86% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,4% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,4%
Creștere CA an/an
+186,1%
CA / salariat
475.445 lei
Datorii / active
20%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,9%/an
Grad de îndatorare
20%
Angajați, în timp
3 → 4 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.901.778+186%44.717−75,7%2,4%460.6902.338.0531.877.3634
2024664.700−34,7%184.364+167%27,7%805.4942.939.2512.133.7574
20231.017.32069.1296,8%622.2672.606.5062.004.5814
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Spațiu de depozitare produse agricole autorizat MADR (certificate de depozit)
spațiu: Pl.CIORANCA; capacitate 150 t; listă 2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
BZ/0009995valabil—Ministerul Agriculturii (MADR)
lista din 04.10.2026

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Buzău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GEN MARY AGRO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →