identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

POINTS NETWORK MANAGEMENT SRL

CAEN 4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CUI 32696327J2014000061301Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
11,33mil lei
▲ 18,7% vs. 2024
Profit net · 2025
312mii lei
▼ 30,2% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, POINTS NETWORK MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 11.325.138 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,7%. Rezultatul net a fost un profit de 312.000 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32696327
Nr. Reg. Comerțului
J2014000061301 · EUID ROONRC.J2014000061301
Cod CAEN
4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-01-23 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. AUREL VLAICU · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440122
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 16 firme.

100 m250 mN123456
  1. AUTONET LOGISTIC S.R.L. · 203 m · CAEN 5320 · +1 firme la aceeași adresă
  2. ATIROLER ENERGY SRL · 227 m · CAEN 4674
  3. MAXWASH-VEGYI S.R.L. · 263 m · CAEN 4690 · +2 firme la aceeași adresă
  4. GLISSIERO SRL · 265 m · CAEN 4690
  5. KENOBI SRL · 308 m · CAEN 2899
  6. PL GRUP CONS SRL · 323 m · CAEN 4683 · +31 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202511,33 mil lei▲ 18,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,83 mil5,66 mil8,49 mil11,33 mil2023 · cifră de afaceri: 7.182.945 lei2023 · profit net: 575.258 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.537.904 lei2024 · profit net: 446.811 lei20242025 · cifră de afaceri: 11.325.138 lei11,33 mil2025 · profit net: 312.000 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
6,14 mil lei▲ 27,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4672 · 1.294 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Satu Mare · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,8% marjă · mai sus decât 48% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,8%
Creștere CA an/an
+18,7%
CA / salariat
2.831.285 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+30,1%/an
Grad de îndatorare
69%
Angajați, în timp
2 → 4 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.325.138+18,7%312.000−30,2%2,8%6.137.5038.927.5832.508.5384
20249.537.904+32,8%446.811−22,3%4,7%4.806.4157.258.0322.196.5394
20237.182.945575.2588,0%3.879.8646.044.0342.004.8293
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate

FirmăCUIStare
AKITA ASSET MANAGEMENT S.R.L.52739481în funcțiune
ASTECONT S.R.L.50960604în funcțiune
ASTEFIN SOLUTIONS SRL28640972în funcțiune
DUO INVESTMENTS ROMANIA S.R.L.42305086în funcțiune
HEROMAR ADVISER SRL22604431în funcțiune
INDIVIDUAL SOLUTIONS SRL28640964în funcțiune
LAOKOON S.R.L.38751480în funcțiune
NETWORK SYSTEMS SRL23165628în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 20 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 5 județe: 20 active, cifră de afaceri cumulată 1,04 mld lei, 900 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-05Cod CAEN45314672
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
POINTS NETWORK MANAGEMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →