identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

ASTEFIN SOLUTIONS SRL

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 28640972J2011000550301Plătitor TVA din 2011TVA la încasareVerificat ANAF 15.10.2026astefin.roActivăMembru CECCAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
796mii lei
▼ 23,1% vs. 2024
Profit net · 2025
132mii lei
▼ 60,0% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
15ani
din 2011
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ASTEFIN SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 796.167 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 23,1%. Rezultatul net a fost un profit de 132.339 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28640972
Nr. Reg. Comerțului
J2011000550301 · EUID ROONRC.J2011000550301
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-06-16 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CEAHLĂULUI · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440043

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
astefin.ro
Email
ervin.toma@astefin.ro
Telefon
0361405102
Program
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday 09:00–17:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. BLOCKCHAIN SOLUTION S.R.L. · 16 m · CAEN 6201
  2. DIS VIP TAXI SRL · 40 m · CAEN 5221
  3. MG INTERNATIONAL SRL · 48 m · CAEN 7810 · +13 firme la aceeași adresă
  4. GEPETO SRL · 68 m · CAEN 4639 · +2 firme la aceeași adresă
  5. TERAURDA SRL · 69 m · CAEN 7500
  6. FANE DEN SRL · 73 m · CAEN 4781
  7. DANNY-2017 S.R.L. · 83 m · CAEN 4932
  8. SPRINT MULTIMEDIA SRL · 85 m · CAEN 6391 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025796 mii lei▼ 23,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
259 mii518 mii777 mii1,04 mil2023 · cifră de afaceri: 791.699 lei2023 · profit net: 261.853 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.035.784 lei2024 · profit net: 330.562 lei20242025 · cifră de afaceri: 796.167 lei796 mii2025 · profit net: 132.339 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
166 mii lei▼ 19,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6920 · 12.386 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Satu Mare · mai sus decât 73% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
16,6% marjă · mai sus decât 25% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
16,6%
Creștere CA an/an
-23,1%
CA / salariat
199.042 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,6%/an
Grad de îndatorare
54%
Angajați, în timp
3 → 4 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025796.167−23,1%132.339−60,0%16,6%166.192308.931142.7394
20241.035.784+30,8%330.562+26,2%31,9%206.481538.443331.9624
2023791.699261.85333,1%151.018414.271263.2533
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de expertiză contabilă (CECCAR)
filiala Satu Mare; autorizată 2012; viză 2026-03-02
8002valabil—Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați (CECCAR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate

FirmăCUIStare
AKITA ASSET MANAGEMENT S.R.L.52739481în funcțiune
ASTECONT S.R.L.50960604în funcțiune
DUO INVESTMENTS ROMANIA S.R.L.42305086în funcțiune
HEROMAR ADVISER SRL22604431în funcțiune
INDIVIDUAL SOLUTIONS SRL28640964în funcțiune
LAOKOON S.R.L.38751480în funcțiune
NETWORK SYSTEMS SRL23165628în funcțiune
POINT'S NETWORK MANAGEMENT SRL32696327în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 20 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 5 județe: 20 active, cifră de afaceri cumulată 1,04 mld lei, 900 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASTEFIN SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →