identitate. Intră în cont Pro
1 AN PE PIAȚĂ

ASTECONT S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 50960604J2024045249006Neplătitor TVAVerificat ANAF 12.10.2026ActivăMembru CECCAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
219mii lei
▲ 202,8% vs. 2024
Profit net · 2025
118mii lei
▲ 76,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
1ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ASTECONT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 219.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 202,8%. Rezultatul net a fost un profit de 117.707 lei. Datoriile totale au crescut cu 187,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50960604
Nr. Reg. Comerțului
J2024045249006 · EUID ROONRC.J2024045249006
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-11-28 (1 an)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CEAHLĂULUI · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440043
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. BLOCKCHAIN SOLUTION S.R.L. · 16 m · CAEN 6201
  2. DIS VIP TAXI SRL · 40 m · CAEN 5221
  3. MG INTERNATIONAL SRL · 48 m · CAEN 7810 · +13 firme la aceeași adresă
  4. GEPETO SRL · 68 m · CAEN 4639 · +2 firme la aceeași adresă
  5. TERAURDA SRL · 69 m · CAEN 7500
  6. FANE DEN SRL · 73 m · CAEN 4781
  7. DANNY-2017 S.R.L. · 83 m · CAEN 4932
  8. SPRINT MULTIMEDIA SRL · 85 m · CAEN 6391 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025219 mii lei▲ 202,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
55 mii110 mii164 mii219 mii2024 · cifră de afaceri: 72.323 lei2024 · profit net: 66.708 lei20242025 · cifră de afaceri: 219.000 lei219 mii2025 · profit net: 117.707 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
12 mii lei▲ 187,8%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6920 · 12.386 firme · mai sus decât 47% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Satu Mare · mai sus decât 46% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
53,8% marjă · mai sus decât 71% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
53,7%
Creștere CA an/an
+202,8%
CA / salariat
219.000 lei
Datorii / active
8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,0%
Grad de îndatorare
8%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025219.000+203%117.707+76,5%53,7%11.801139.708127.9071
202472.32366.70892,2%4.10071.80867.7081

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de expertiză contabilă (CECCAR)
filiala Satu Mare; autorizată 2025; viză 2026-03-02
19602valabil—Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați (CECCAR)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate

FirmăCUIStare
AKITA ASSET MANAGEMENT S.R.L.52739481în funcțiune
ASTEFIN SOLUTIONS SRL28640972în funcțiune
DUO INVESTMENTS ROMANIA S.R.L.42305086în funcțiune
HEROMAR ADVISER SRL22604431în funcțiune
INDIVIDUAL SOLUTIONS SRL28640964în funcțiune
LAOKOON S.R.L.38751480în funcțiune
NETWORK SYSTEMS SRL23165628în funcțiune
POINT'S NETWORK MANAGEMENT SRL32696327în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 20 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 5 județe: 20 active, cifră de afaceri cumulată 1,04 mld lei, 900 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASTECONT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →