identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

FLN CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 38599153J2017020495408Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
946mii lei
▼ 38,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−23mii lei
▼ 102,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
8ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FLN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38599153, nr. J2017020495408) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2017. Activitatea principală: dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 6812). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 946 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, FLN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 946.103 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 38,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 23.481 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-23.481 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38599153
Nr. Reg. Comerțului
J2017020495408 · EUID ROONRC.J2017020495408
Cod CAEN
6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-12-14 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CÂINENI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. MDM MEDICAL CENTER SRL · 22 m · CAEN 8622
  2. INTRALUX CONSULTING SRL · 25 m · CAEN 7112 · +1 firme la aceeași adresă
  3. WIPP & CAR SERVICE SRL · 42 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  4. MYLIMO GROUP S.R.L. · 66 m · CAEN 7711 · +3 firme la aceeași adresă
  5. GENERAL ELECTRO PROEXIM SRL · 67 m · CAEN 4321 · +3 firme la aceeași adresă
  6. INTERDRINKS DISTRIBUTION S.R.L. · 69 m · CAEN 7311 · +6 firme la aceeași adresă
  7. ATRAROM INTERNATIONAL SRL · 82 m · CAEN 4650
  8. BUSINESSERO COMMERCE & QUALITY S.R.L. · 82 m · CAEN 4511

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025946 mii lei▼ 38,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
386 mii771 mii1,16 mil1,54 mil2023 · cifră de afaceri: 577.461 lei2023 · profit net: -62.781 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.542.630 lei2024 · profit net: 910.593 lei20242025 · cifră de afaceri: 946.103 lei946 mii2025 · profit net: -23.481 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
4,91 mil lei▼ 7,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 6812 · 2.853 firme · mai sus decât 55% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-2,5% marjă · mai sus decât 34% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-2,5%
Creștere CA an/an
-38,7%
CA / salariat
946.103 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+7,4%/an
Grad de îndatorare
71%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025946.103−38,7%-23.481−103%-2,5%4.906.6816.916.4642.009.7831
20241.542.630+167%910.59359,0%5.274.6737.316.5992.041.9261
2023577.461-62.781-10,9%5.488.9216.620.2531.131.3321
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-04-1012531/94/2025Judecătoria Buftearezoluţiune contractFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FLN CONSTRUCT S.R.L.

Este FLN CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da. FLN CONSTRUCT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este FLN CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, FLN CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2018 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO38599153.

Ce cifră de afaceri are FLN CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, FLN CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 946.103 lei, în scădere cu 38,7% față de 2024, și o pierdere netă de 23.481 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FLN CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, FLN CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FLN CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FLN CONSTRUCT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 12.10.2026.

Are FLN CONSTRUCT S.R.L. procese în instanță?

Da, FLN CONSTRUCT S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are FLN CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

FLN CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FLN CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al FLN CONSTRUCT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CÂINENI.

Ce activitate are FLN CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FLN CONSTRUCT S.R.L. este „Dezvoltare (promovare) imobiliară” (cod CAEN 6812).

Când a fost înființată FLN CONSTRUCT S.R.L.?

FLN CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 14.12.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017020495408.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLN CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala