identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

IT.CITY SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 37201534J2017000076142Plătitor TVA din 2017TVA la încasareVerificat ANAF 13.10.2026RO e-Facturait-city.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
343mii lei
▲ 105,7% vs. 2024
Profit net · 2025
75mii lei
▲ 80,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
26
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, IT.CITY SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 342.927 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 105,7%. Rezultatul net a fost un profit de 74.534 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37201534
Nr. Reg. Comerțului
J2017000076142 · EUID ROONRC.J2017000076142
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-03-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Sfântu Gheorghe
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. CIUCULUI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
520019
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site declarat de firmă la registrul comerțului (date deschise ONRC).

Website
it-city.ro
Email
office@it-city.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. PRODUCTIE "IN MEMORIAM" SZ.I. SRL · 21 m · CAEN 1424 · +1 firme la aceeași adresă
  2. IMPEX A.M.K. SRL · 57 m · CAEN 4639 · +1 firme la aceeași adresă
  3. SERVICII "MONDEO" SRL · 63 m · CAEN 4782
  4. "PRODUCTIE SASAMISZ" SRL · 75 m · CAEN 2366 · +1 firme la aceeași adresă
  5. ERMAC SA · 76 m · CAEN 5211 · +4 firme la aceeași adresă
  6. MIKO-DENT SRL · 77 m · CAEN 8623
  7. ARCON INVEST SF S.R.L. · 80 m · CAEN 2030
  8. KULJAK CONSTRUCT S.R.L. · 94 m · CAEN 4334

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025343 mii lei▲ 105,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
86 mii171 mii257 mii343 mii2023 · cifră de afaceri: 272.581 lei2023 · profit net: 24.049 lei20232024 · cifră de afaceri: 166.723 lei2024 · profit net: 41.198 lei20242025 · cifră de afaceri: 342.927 lei343 mii2025 · profit net: 74.534 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
26 mii lei▲ 1,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4321 · 8.127 firme · mai sus decât 50% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Covasna · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
21,7% marjă · mai sus decât 64% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
21,7%
Creștere CA an/an
+105,7%
CA / salariat
342.927 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
74,5%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+38,0%/an
Grad de îndatorare
21%
Angajați, în timp
2 → 1 (2021–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025342.927+106%74.534+80,9%21,7%26.382125.861100.0131
2024166.723−38,8%41.198+71,3%24,7%25.964129.184105.7121
2023272.58124.0498,8%39.133113.82775.4442
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

26

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.700 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
25
Valoare totală
573.060 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IT.CITY SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →