identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

WERK JAGER S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 46013513J26/643/2022Plătitor TVA din 2022TVA la încasareVerificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,06mil lei
▲ 73,2% vs. 2024
Profit net · 2025
978mii lei
▲ 226,2% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Contracte publice
14
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, WERK JAGER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.059.385 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,2%. Rezultatul net a fost un profit de 978.164 lei. Datoriile totale au crescut cu 89,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46013513
Nr. Reg. Comerțului
J26/643/2022 · EUID ROONRC.J26/643/2022
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-04-26 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 40 firme.

100 m250 m500 mN12345
  1. YAS BEAUTY LAB S.R.L. · 232 m · CAEN 9602 · +9 firme la aceeași adresă
  2. KJ UNIVERSAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · 390 m · CAEN 4781 · +1 firme la aceeași adresă
  3. GEIGER TRANSILVANIA SRL · 455 m · CAEN 4211 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ROMINSTA SRL · 592 m · CAEN 4221 · +6 firme la aceeași adresă
  5. TRAMAR S.R.L. · 598 m · CAEN 4779 · +18 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,06 mil lei▲ 73,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
515 mii1,03 mil1,54 mil2,06 mil2023 · cifră de afaceri: 1.361.350 lei2023 · profit net: 220.162 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.189.180 lei2024 · profit net: 299.857 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.059.385 lei2,06 mil2025 · profit net: 978.164 lei2025
Salariați
6
20232025
Datorii totale
506 mii lei▲ 89,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4120 · 14.514 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Mureș · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
47,5% marjă · mai sus decât 84% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
47,5%
Creștere CA an/an
+73,2%
CA / salariat
343.231 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+47,4%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
7 → 6 (2022–2025, -14%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.059.385+73,2%978.164+226%47,5%505.6831.634.738990.5846
20241.189.180−12,6%299.857+36,2%25,2%266.248837.005400.9356
20231.361.350220.16216,2%155.941662.723388.5798
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

14

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
318.909 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
10
Valoare totală
1.052.099 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-10-2516882/320/2024Judecătoria Targumuresvalidare poprire dos. ex. 2212/2022FondTerţ poprit
2023-04-2815556/320/2022Tribunalul Muresvalidare poprire DOS. EXEC. 1249/2020ApelApelant
2022-12-2215556/320/2022Judecătoria Targumuresvalidare poprire DOS. EXEC. 1249/2020FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WERK JAGER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →