identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

DECO TOTAL CONFORT SRL

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 20961268J2007000062360Plătitor TVA din 2011Verificat ANAF 11.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,30mil lei
▲ 1,5% vs. 2024
Profit net · 2025
59mii lei
▲ 185,7% vs. 2024
Salariați
19
— constant
Contracte publice
218
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DECO TOTAL CONFORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.301.136 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,5%. Rezultatul net a fost un profit de 59.203 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 15 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
20961268
Nr. Reg. Comerțului
J2007000062360 · EUID ROONRC.J2007000062360
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-02-06 (19 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. VITICULTURII, NR.2 · 15 firme aici
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 23 firme. Vezi pe hartă →

100 mN12345678
  1. ALAN DESIGN SRL · 64 m · CAEN 4684
  2. MASTERCHEF SRL · 117 m · CAEN 5621 · +2 firme la aceeași adresă
  3. UTIL CLIMA SRL · 127 m · CAEN 4322 · +3 firme la aceeași adresă
  4. CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL · 128 m · CAEN 4762 · +6 firme la aceeași adresă
  5. INTENSIV FLAVINIA SRL · 134 m · CAEN 4932 · +2 firme la aceeași adresă
  6. CORIMAD-SERV SRL · 136 m · CAEN 4683 · +2 firme la aceeași adresă
  7. DAMARIS SRL · 136 m · CAEN 3109
  8. DENTAL NUŢĂ-HYGENIST S.R.L. · 148 m · CAEN 9609

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,30 mil lei▲ 1,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
825 mii1,65 mil2,48 mil3,30 mil2023 · cifră de afaceri: 2.957.690 lei2023 · profit net: 252.437 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.252.664 lei2024 · profit net: 20.725 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.301.136 lei3,30 mil2025 · profit net: 59.203 lei2025
Salariați
19
20232025
Datorii totale
883 mii lei▼ 9,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 9531 · 10.262 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Tulcea · mai sus decât 91% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,8% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,8%
Creștere CA an/an
+1,5%
CA / salariat
173.744 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+3,6%/an
Grad de îndatorare
64%
Angajați, în timp
18 → 19 (2021–2025, +6%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.301.136+1,5%59.203+186%1,8%882.7151.377.089494.37419
20243.252.664+10,0%20.725−91,8%0,6%976.2111.411.382435.17119
20232.957.690252.4378,5%872.4041.386.850514.44619
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

218

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
16
Valoare totală
5.155 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
202
Valoare totală
616.542 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca creditor
2
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-09-122079/179/2023Judecătoria Babadagordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondCreditor
2022-11-248670/327/2022Judecătoria Tulceavalidare poprireFondCreditor
2022-06-224207/327/2022Judecătoria TulceapretenţiiFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

14

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GEVO PETROL SRL8158422în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 4 active, cifră de afaceri cumulată 5,74 mil lei, 25 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DECO TOTAL CONFORT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →