identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CRC ONE S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 36890538J36/564/2022Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 12.10.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,78mil lei
▼ 4,5% vs. 2024
Profit net · 2025
552mii lei
▼ 43,9% vs. 2024
Salariați
12
▲ 71,4% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CRC ONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.777.637 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,5%. Rezultatul net a fost un profit de 551.795 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Observații
  • Adresă cu multe firme — 15 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36890538
Nr. Reg. Comerțului
J36/564/2022 · EUID ROONRC.J36/564/2022
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-01-05 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. VITICULTURII, NR.2 · 15 firme aici
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 23 firme. Vezi pe hartă →

100 mN12345678
  1. ALAN DESIGN SRL · 64 m · CAEN 4684
  2. MASTERCHEF SRL · 117 m · CAEN 5621 · +2 firme la aceeași adresă
  3. UTIL CLIMA SRL · 127 m · CAEN 4322 · +3 firme la aceeași adresă
  4. CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL · 128 m · CAEN 4762 · +6 firme la aceeași adresă
  5. INTENSIV FLAVINIA SRL · 134 m · CAEN 4932 · +2 firme la aceeași adresă
  6. CORIMAD-SERV SRL · 136 m · CAEN 4683 · +2 firme la aceeași adresă
  7. DAMARIS SRL · 136 m · CAEN 3109
  8. DENTAL NUŢĂ-HYGENIST S.R.L. · 148 m · CAEN 9609

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,78 mil lei▼ 4,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
989 mii1,98 mil2,97 mil3,96 mil2023 · cifră de afaceri: 3.606.652 lei2023 · profit net: 787.926 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.956.378 lei2024 · profit net: 984.309 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.777.637 lei3,78 mil2025 · profit net: 551.795 lei2025
Salariați
12▲ 71,4%
20232025
Datorii totale
1,13 mil lei▼ 7,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4619 · 6.698 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Tulcea · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
14,6% marjă · mai sus decât 52% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,6%
Creștere CA an/an
-4,5%
CA / salariat
314.803 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,6%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+34,6%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
7 → 12 (2021–2025, +71%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.777.637−4,5%551.795−43,9%14,6%1.131.4631.708.825577.36212
20243.956.378+9,7%984.309+24,9%24,9%1.228.2752.213.585985.3107
20233.606.652787.92621,8%757.0281.545.194788.1667
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
CRC ONE SRL, TULCEA
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-07-16782/88/2025Tribunalul Tulceaprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

14

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CRC ONE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →