identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

NETWORK SYSTEMS SRL

CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CUI 23165628J2008000143305Plătitor TVA din 2008Verificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
355mii €
▲ 2,6% vs. 2024
Profit net · 2025
33mii €
▼ 18,7% vs. 2024
Salariați
7
▼ 12,5% vs. 2024
Contracte publice
116
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, NETWORK SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.787.831 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,0%. Rezultatul net a fost un profit de 164.475 lei. Datoriile totale au scăzut cu 56,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
23165628
Nr. Reg. Comerțului
J2008000143305 · EUID ROONRC.J2008000143305
Cod CAEN
6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-02-01 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PARC INDUSTRIAL SUD · 8 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 m250 m500 mN1234
  1. PLASTICA SRL · 228 m · CAEN 2222 · +14 firme la aceeași adresă
  2. VILA BALERA S.R.L. · 641 m · CAEN 4120
  3. FOTO KING S.R.L. · 661 m · CAEN 7420
  4. CAMIASIG 2013 SRL · 831 m · CAEN 6621 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025355 mii €▲ 2,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
99 mii199 mii298 mii397 mii2023 · cifră de afaceri: 397.481 €2023 · profit net: 51.279 €20232024 · cifră de afaceri: 345.596 €2024 · profit net: 40.128 €20242025 · cifră de afaceri: 354.510 €355 mii2025 · profit net: 32.614 €2025
Salariați
7▼ 12,5%
20232025
Datorii totale
30 mii €▼ 56,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6310 · 2.531 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Satu Mare · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
9,2% marjă · mai sus decât 29% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
9,2%
Creștere CA an/an
+2,6%
CA / salariat
50.644 €
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-10,6%/an
Grad de îndatorare
22%
Angajați, în timp
11 → 7 (2021–2025, -36%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025354.510+2,6%32.614−18,7%9,2%29.901135.88282.0427
2024345.596−13,1%40.128−21,7%11,6%69.166135.22450.1088
2023397.48151.27912,9%26.439137.24558.5579
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

116

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
10.956 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
113
Valoare totală
175.405 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-01-31190/83/2024Tribunalul Satumareprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată pentru discutarea propuFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate

FirmăCUIStare
AKITA ASSET MANAGEMENT S.R.L.52739481în funcțiune
ASTECONT S.R.L.50960604în funcțiune
ASTEFIN SOLUTIONS SRL28640972în funcțiune
DUO INVESTMENTS ROMANIA S.R.L.42305086în funcțiune
HEROMAR ADVISER SRL22604431în funcțiune
INDIVIDUAL SOLUTIONS SRL28640964în funcțiune
LAOKOON S.R.L.38751480în funcțiune
POINT'S NETWORK MANAGEMENT SRL32696327în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 20 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 5 județe: 20 active, cifră de afaceri cumulată 1,04 mld lei, 900 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NETWORK SYSTEMS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →