identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

EVE STEEL CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 42959528J40/10450/2020Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
28,71mil lei
▲ 66,4% vs. 2024
Profit net · 2025
2,62mil lei
▲ 27,0% vs. 2024
Salariați
15
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, EVE STEEL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.710.989 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 66,4%. Rezultatul net a fost un profit de 2.616.704 lei. Datoriile totale au crescut cu 111,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42959528
Nr. Reg. Comerțului
J40/10450/2020 · EUID ROONRC.J40/10450/2020
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-08-25 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INTR. GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, NR.6
Cod poștal
21369
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
28.710.989 lei
▲ 66,4%
Profit net
2.616.704 lei
▲ 27,0%
Datorii
7.308.441 lei
▲ 111,2%
Salariați
15
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.450.297 lei2024: 17.255.802 lei2025: 28.710.989 lei28,71 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 98.232 lei2024: 2.060.242 lei2025: 2.616.704 lei2,62 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 102025: 151520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,1%
Creștere CA an/an
+66,4%
CA / salariat
1.914.066 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+52,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.710.989 lei2.616.704 lei7.308.441 lei11.225.684 lei3.899.812 lei15
202417.255.802 lei2.060.242 lei3.459.730 lei6.276.843 lei2.817.113 lei10
20232.450.297 lei98.232 lei624.885 lei1.581.144 lei956.259 lei9
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
D&E STEEL CONSTRUCT S.R.L.44838131în funcțiune
LUXURY RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L.44100028în funcțiune
RealBiz imobiliare SRL17043375în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

TL
THE LODGE S.R.L.
CUI 51064971 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AD
ALTUM DEVELOPMENTS CONCEPT S.R.L.
CUI 51052470 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LJ
LCPPR JV ALPHA S.R.L.
CUI 50988966 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BP
BUILD21 PROJECT I S.R.L.
CUI 50943093 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AR
ARTY REAL ESTATE S.R.L.
CUI 50843000 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NI
NEPTUN IMOBILIARE S.R.L.
CUI 50541339 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVE STEEL CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →